Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ki ettől a...

Csak én vagyok ki ettől a saját lakás/ház kérdéstől?

Figyelt kérdés

23 vagyok, van megspórolt 10 millám, az elmúlt 1 évben ennyit kerestem, de ennél többet nem tudok dolgozni egyszerűen. Minden nap 12 órát tolok, sokszor hétvégén is (IT-s vagyok). Az elmúlt félévben rám jöttek pánikrohamok, szorongás és depresszió is 1-2 hétig. Próbálok kimozdulni, sportolni, lazítani, de a mostani lakás/ház/telek árakat látva csak összeszorul a gyomrom, hogy mikor fogom ezt végre elérni.


Ki jár hasonló cipőben? Veletek mi a helyzet?


2020. jún. 25. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hitel... De legalább van önerőd, nem is kevés, ügyes vagy szerintem hogy ennyi pénzt spóroltál. Én 25 vagyok, szrul keresek, kb 200ezer ft van félretéve :D

Hidd el, sokkal jobban állsz sok fiatalnál.

2020. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt spóroltad össze, mit pánikolsz? A következő évben tegyél kevesebbet félre és szórakozz is egy kicsit, máris lesz vagy 17 milliód, ami egy jó őnerő. Felveszel hitelt és, ha ilyen szépen tudsz gyűjteni, hamar végtörleszted.
2020. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Más egy forintot se tud félrerakni egy év alatt... te meg pánikrohamolsz itt nekünk...
2020. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mennyi idő alatt szokták az emberek kifizetni az ingatlanuk árát? Akkor számold ki, te mennyi idő alatt fogod. Szerintem elég jó helyzetben vagy. A magyarok imádnak panaszkodni!
2020. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
kamu.
2020. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldonteni, hogy ez dicsekves, vagy ostobasag. Halando a tizedet sem tudja felre tenni, ugyhogy maradjunk az ostobasagnal, es ez bok rad nezve. Szoval meg masfel ev, es megvan a keco, meg akkor is, ha kicsit lazitasz.
2020. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Én egy picit idősebb vagyok ès hasonló nagyságrendben van lóvèm. De én úgy döntöttem, hogy ilyen árakon nem kell nekem kelet európai lakás amit 20 évig fizetek. Számomra ez már nem éri meg, pedig önerőm megvan és hitelt is kapnék. De inkább kiköltözök külföldre és pár év múlva majd ott belevágok. Azért ott több értéke lesz a dolognak mint az EU keleti sarkában egy 40 milliós lyuknak. Hagyjuk már
2020. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!