Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ettél már kukából pénzhiány...

Ettél már kukából pénzhiány miatt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Mennyire veszélyes? Jól lehet lakni jobb környéken?

2020. jún. 26. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Külföldön szerintem teljesen veszélytelen, be is vannak csomagolva az ételek, stb. Itthon nem ennék a kukából
2020. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Inkább rabolnék, ölnék...
2020. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Még egyetemista koromban volt, hogy vettem ki kukából kakaós csigát illetve zsemlét ami zacskóban volt. Kicsit szottyantak voltak de ehetőek.
2020. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Max akkor érdemes, ha zacskóban van a kenyér (ami még nem penészes), vagy zsemle, esetleg héjas gyümölcsök(mondjuk banán), esetleg szószok(ketchup, majonéz, stb), esetleg bontatlan szalámi, parizer, stb.(Nyilván ha látod, hogy még nem több napos, bár télen nem nagyon romlik meg)

Mivel ez mind védve van a szennyeződésektől, így nem veszélyes megenni. De azért a csomagolás nélküli kenyeret nem hiszem szabad lenne megenni, mert lehet, hogy mellette véres betét rohadt, vagy pelenka.

2020. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én már ettem. Tudod nagy úr a muszáj.
2020. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én tudom, most én vagyok szorult helyzetben. Ezért tettem fel a kérdést. Köszi a válaszokat!
2020. jún. 26. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
kretének csatornán rendszeresen van ilyen
2020. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előfordult már, hogy kivettem kukából a gyümölcsöt, vagy zacskóskenyeret. Nem volt rohadt, de valamiért aki kidobta nem volt vele megelégedve. :/

Nem utcai kuka volt, azt hozzá teszem. Az éhség nagy úr.

2020. jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dolgoztam étteremben mosogatóként, ne tudd meg mennyi étel ment a 'moslékos hordóba' és a kukába nap végén. Elvinni nem lehetett senkinek se, mert van valami szabály erre.

Nálunk lehet ingyen szárazkenyeret kapni a péknél, gyümölcsöt tudsz szedni akár az utcán is. Erdőben lehet gombátszedni. Keresel egy helyet ahova olcsó a horgászengedély, így tudsz húst is enni.

Ha mégis kukázni akarsz, akkor éttermek, gyorséttermek kukájában biztos találsz valamit, de azt nem szeretik, ha kunyerálnak.

2020. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ez a kérdés.🙁
2020. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!