Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon egy szép nő miért nem...

Vajon egy szép nő miért nem keres társat magának?

Figyelt kérdés

Egy 24 éves csinos és baromi jófej nőről van szó. Egy teljes évig próbálkozott nála egy haver a baráti társaságból, de elutasította. Én is próbáltam elhívni erre-arra, hátha felszed valakit, de azt mondja nem kell neki senki. Néha akad szexpartner, de semmi több. Ideje lenne és jelentkező is akadna.

Kérdeztem őt is, de csak annyit mondott, hogy nincs szüksége rá. Ti mit gondoltok erről? Miért nem keres rendes társat magának az egy szem macskáján kívül (szószerint egy szeme van)?



2020. jún. 29. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól hogy szép valaki, a személyisége még lehet kibírhatatlan. Van ilyen ismerősöm.
2020. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehet rájött, hogy a végén úgyis becsapják, ahogy azt szokták a pasik. Nálunk nőknél eljön az a pont, amikor a rengeteg csalódás után eldöntjük nem kell többet ez, nincs rá szükségünk.

Nem mondom, fordítva is előfordulhat mindez.. nem akarok olyat mondani, hogy csak a férfiakra vagy csak a nőkre jellemző a hazugság, játék a másik érzéseivel, mert nem. Mindkét nemben ugyanúgy vannak szemetek.

Szóval szerintem besokkalt, elege lett, nem kell neki a probléma. Egy nő egyedül is tud boldog lenni.

2020. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%

Hát attól még hogy visszautasít embereket, attól még lehet hogy vágyik kapcsolatra, csak nem akarja hogy megint összetörjék?

De az 1. kommentelő válaszában is lehet valami, attól még hogy szép nem kell kedvesnek és udvariasnak lennie

2020. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Lehet feminista és a férfiak csak szexre kellenek neki.
2020. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

mert mondjuk nincs rá szüksége?

én se vennék soha magam mellé férfit, elég meló a saját életemet, háztartást, főzést, mosást, mindent menedzselni, nem kell még valami gagyi mamakedvence is, aki elég idős hozzá, hogy anyucitól különköltözve keressen magának másik bejárónőt...

2020. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Előző xd
2020. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

olyan nehéz elhinni, hogy az embernek vannak olyan időszakai, amikor nincs szüksége senkire maga mellett, mert teljesen boldog úgy, ahogy van? mi ez a nagy f*szság, hogy csak férfi mellett lehet boldog egy nő? neked miért nem elég az a válasz, hogy nem akar semmit?

ugyanebben a helyzetben vagyok, tökéletesen boldog vagyok perpill egyedül, lehet ez majd egy hónap vagy egy év múlva változik, de miért görcsöljek rá egy pártalálásra, ha amúgy teljesen boldog vagyok nélküle? elég gáz, ha nem tartjátok tiszteletben a döntését és még neked áll feljebb, mert nem akart veled vagy a haveroddal összejönni.

a férfiak nagy része amúgy is anyuka 2-t akar, aki mos, főz, takarít rá, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy itt hány férfi csinálja meg ezeket rendszeresen egy párkapcsolatban. biztos sokat csalódott és megunta

2020. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem volt egy hosszabb kapcsolatom, aki nem becsült meg, koszos volt, elvárta volna, hogy én tartsam, elhízott brutàlisan, szakadt cuccokban járt, anyucit szopkodta, stb.

Igen, egy ilyen undorító kapcsolat után én is azt mondtam, hogy nekem pasi nem kell. Azóta eltelt majdnem egy év, és most van egy laza kapcsolatom, de ennyi. Nekem komoly nem kell mostanában. A pasival jól megvagyunk így is, jól érezzük magunkat egymással. Igazából a környezetemben is csak pár ember tudja azt, hogy nekem van valakim, nem rakunk fel közös képet, nem rakjuk ki, hogy "kapcsolatban", stb. Jó, az utcán megfogjuk egymás kezét, sőt akár össze is bújunk nyilvánosan is, de egyébként ő az első laza kapcsolatom. Eddig tetszik.

Lehet, hogy az a nő is hasonlóképp járta meg valakivel, és most nincs szüksége komoly kapcsolatra.

2020. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Istenem, amikor ilyen gyök 2 nők nyilatkoznak a férfiakról, mert megszívták amiatt, hogy totál nem értenek az emberekhez...


"én se vennék soha magam mellé férfit, elég meló a saját életemet, háztartást, főzést, mosást, mindent menedzselni, nem kell még valami gagyi mamakedvence is, aki elég idős hozzá, hogy anyucitól különköltözve keressen magának másik bejárónőt..."


Hahó, néha ki kéne mozdulni a komfortzónából, és emberekkel kellene ismerkedni, tapasztalatot gyűjteni, nem pedig idióta sztereotípiákat gyártani, aztán egy félszermű macskával leélni egy életet....


Tényleg ez az emberi hülyeség netovábbja, amikor ilyen gyogyós szinten általánosítanak nemeket, embereket.


1-2 palival megszívta, utána kész, minden féjfi hüle.

2020. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Peldaul olyan pasi nincs korulotte, akit elviselne maga korul. Peldaul gyereket nem akar, amugy szeret egyedul lenni.

En ferjhez mentem, nagyon szeretem a ferjem, de mostanaban fuldokolva ebredek arra, hogy en mar soha nem lehetek onallo no. Nem vagyok elnyomva soot. De nagyon meghitt egyedul szatyrokat cipelve belepni egy lakasba. Akkor lenni csendben, amikor akarok. Ha olyanom van, ejjel kettokor a Bartok radiot hallgatni, rejtvenyt fejteni es keksszel telemorzsazni az agyat.

Barmi oka lehet, basszus.

2020. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!