Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy trollkülsejű fickó hogy a...

Egy trollkülsejű fickó hogy a francba talál magának egy szép okos lányt? A suliban van két olyan troll hogy a lábamat se törölném beléjük és mindkettőnek olyan csaja van, hogy csak nézek.

Figyelt kérdés

Nekem ha olyan külsőm lenne mint nekik ki se mernék mozdulni a 4 fal közül a tükörbe se mernék belenézni. Nemhogy lányokhoz közelíteni. Ilyen külsővel még k…..urvázni se mernék elmenni.


Mindkettő nagydarab dagadt ragyás pattanásos képű, az egyik szemüveges is, lófogú, zsíros loncsos hajú, igénytelenül öltözködő nem humoros, nem jó fej, és bőven nem okos művelt ember. Pénz és anyagiak fel se merül mindkettő templom egere.


És olyan csajuk van hogy én, aki magát minden kamu álszerénység és önfényezés nélkül mondhatom hogy egy jó külsejű sportos (versenysportoló) fiúnak tartom, na én ezeket a csajokat megszólítani, rájuk nézni se mernék!

Hát eszembe nem jutna ezekhez közelíteni, mert egyből arra gondolnék: fog ez a csaj szóba állni velem? Hát levegőnek fog nézni. Meg se próbálom.


Ezek a neandervölgyiek meg beiktatták a lompost.

???


Hát ki érti ezt? Én meg itt vergődök hogy talán (talán!!!) a nyáron majd összefutok egy pultos csajjal a Balatonon szezonban, mert tavaly nyáron ott volt és állítólag idén is lesz. És akkor tán többre jutok mint tavaly és nem csak szájtátva bámulom hanem talán (talán!!!) hozzá is merek szólni.

De úgyse lesz az úgy. Az ilyen hulladék szarnak mint én mi jut? A szar, az jut, mint én magam.


2015. ápr. 25. 12:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
45%
Felszínes vagy. :/
2015. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
60%
Attól mert te beszari vagy, még másnak nem kell annak lennie te görcs!
2015. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
39%
ezt én se értem nap mint nap látok ilyen párokat ! a fene se érti mit esznek rajtuk a nők
2015. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
41%
Felszínes vagy, irigy, primitív, valszeg' meg nem tudtad ítélni normálisan azt a két embert. Lehet, hogy csak egyszerűen nem olyan nyálas b...ik mint te. Ráadásul béna vagy a csajozásban, de a szád az nagy.
2015. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
36%
A lányok csak hülyítik őket.
2015. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Felszínes vagyok? Hatalmas sosem hallott titkos bölcsesség hogy az első benyomás mindent eldönt és igen külső alapján ítélünk. Ez jó nem jó, ki tudja de ez van.


Ha odajönne hozzám egy igénytelen ápolatlan ronda csaj nem érdekelne hogy a külső mögött mi rejtőzik. Elhajtanám a francba.

Aztán ha egy jó csaj jönne oda, az a jó külső még mindig takarhat egy trágya embert belül. De dugni egy mocsadékkal is lehet.

2015. ápr. 25. 12:46
 7/61 A kérdező kommentje:

Ühüm. Azért van dugig a facebookjuk közös nyaralásos fotókkal.


"A lányok csak hülyítik őket."

2015. ápr. 25. 12:47
 8/61 A kérdező kommentje:

Hát sorry de a ragyás pattanásos pofa, potrohos test, zsíros loncsos haj, kopott szaros nem divatos ruhák-ezeken ninc smit rosszul megítélni.


Pofa = kozmetikusról még nem hallottak?

Dagadt test: sport, kondi stb?

Ruha: hát ez pénzkérdés az tény. De azért nem kéne egy gatyát addig hordani míg le nem rohad róluk.



"nem tudtad ítélni normálisan azt a két embert. "

2015. ápr. 25. 12:49
 9/61 Titusztitusz ***** válasza:
23%
Nana...Kicsit rosszul ítéled meg szerintem a helyzetet...Írod:Hogy a csudába tudott keríteni két "troll" külsejü fickó magának szép, és OKOS(!!!) csajt? A helyzet az lehet minden bizonnyal, hogy félreérted kissé a két ifjú hölgy képességeit...Énis láttam már sok SZÉP lányt félállati külsejü, primitív fickóval mászkálni, viszont OKOS(!!)lányt még SOHASEM...Szóval szerintem vedd csak szemügyre egy kissé alaposabban a két csaj SZELLEMI KÉPESSÉGEIT! (Nagy a gyanúm,így ismeretlenül is, hogyha kissé figyelmesebben tanulmányoznád őket, tudnának meglepetést szerezni neked a szellemi képességeik okán...)
2015. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Jó ezzel egyet tudok érteni.

Annyira nem ismerem a csajokat. De azt tudom hogy jó tanulók (nem éltanulók de jók) és a külsejükkel kb akárkit megkaphatnának.

Hogy nekik miért a sor végéről kellett választaniuk?



"két csaj SZELLEMI KÉPESSÉGEIT"

2015. ápr. 25. 12:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!