Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen kivagyok?

Teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés

Sz@r az éltem teljesen kivagyok , az elmúlt 5 évben semmi jó nem történt velem azon kívül hogy meglett a jogsim meg az érettségim , de sajnos lett egy krónikus betegségem amivel egész életem végéig vele kell élnem plusz sajnos elvesztettem az egyik fontos családtagom ,utána mindkét kutyusom, apám is miután kiskoromban elvált anyámtól azóta eggyátálán nem foglalkozik velem régen amikor még általánosba jártam 1 évben 1 szer 2 szer találkoztunk meg amikor 1 hétre a korházba kerültem a betegségem miatt akkor bejárt de azóta teljesen elfelejtett és amikor mentem vezetni oktatóhoz akkor is láttam hogy van akit az apja kisér meg foglalkozik vele meg a közösségi oldalakon is látom hogy van apa aki úgy szereti a fiát és nekem ilyenkor amikor ezt látom nagyon rossz érzés , értem én hogy sok dolga van de már 3 éve nem is találkoztunk :-( de nem vagyok rá mérges csak nagyon rosszul esik ,és

Teljesen magányosnak érzem magam , 22 éves vagyok és nincs semmim se barátaim sem párkapcsolatom se kocsim se lakásom és sajnos nem látom a ki utatt hogy késöbb jobb lenne teljesen kilátástalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban , nem értek semmihez, nincs jövőképem , életcéljaim vannak sokmindent elszeretnék érni de nem tudom mi lehetne az amivel elérhetném , és nem merek semmibe belefogni mert félek hogy úgyis belebukok , senki sincs aki mellettem álna és támogatna mentálisan , pedig már nagyon szeretnék változtattni de nem tudom hogy hogyan kezdjem , és már lassan fél éve alig alszom mert állandóan kavarognak a gondolataim meg állandóan ideges vagyok amit viszont magamban tartok és a körülöttem lévők nem látják pedig minden nap nagyon nagy erő kell nekem ehhez ha pedig egyedül vagyok sírok és teljesen összevagyok törve ,és a közeli hozzátartozóim nem is sejtik hogy nekem ilyen problémáim vannak épp ezért nem is tudok róla kivel beszélni ,egyre többször úgy érzem hogy én ezt már nem bírom tovább .veletek volt már hasonló mit csináltatok ?


2020. júl. 2. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Végigolvastam, és fogytam 3 kilót. Eszméletlen pesszimista energiavámpír vagy te. Valószínűleg ezért nem boldogulsz az életben. Az ilyeneket, mint te, messziről kerülni kell.
2020. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aha értem csak mond már meg hogy mire föl legyen jó kedvem ?
2020. júl. 2. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el egy pszichológushoz. Olyan nagy problémák, traumák nem értek az életben, hogy enyire befordulj, úgyhogy a fejeddel, hozzáállásoddal van a baj. Ezen a nagy életundorodon itt a gyakorin nem fognak tudni segíteni.
2020. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 milyen életundor ? Szidtam én valakit ? csak leírtam hogy nem tudom hogy mibe kezdjek és hogy senki sincs mellettem ez milyen életundor ?
2020. júl. 2. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy látszik neked semmilyen válasz nem jó, akárki fog írni. Kár is tépni a billentyűzetet, rajtad mi nem tudunk segíteni.
2020. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem csak nem szeretem ha máshogy állítanak be úgy csináltok mintha én azon sírnék hogy nem kaptam meg a legújjabb iphonet és csak évi 3 szor fizetett a család nyaralást a maldív szigetekre , lehet hogy másnak vannak nagyobb problémái mint nekem de attól még nekem nem lesz jobb ,
2020. júl. 2. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem pejoratívan írtam az életundort és nem akartalak megsérteni sem. Elhiszem, hogy komolyak a problémáid, mert gátolnak az életben való érvényesülésben, ezért tanácsoltam a pszichológust, mert mi így teljesen ismeretlenül nem tudunk neked segíteni érdemben. Lehet pár beszélgetés segítene megtalálni az elakadás okát de ha nem is, már attól jobban érezheted magad, hogy tudtál valakivel őszintén beszélni.
2020. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7 es én is gondolkozok szakember hátha tud segíteni , csak mostanában gyülemlet fel ez az egész és kell egy kis idő míg megerősödöm
2020. júl. 2. 15:23
 9/13 anonim válasza:
Szerintem ez egy teljesen normális állapot. Bármelyik embernek támadhatnak ilyen gondolatai és lehet ennyire mélyponton. Szerintem bővítened kellene a látóköröd és kihasználni a helyzetedet, hogy olyan dolgokat csinálj, amelyek boldoggá tesznek. Legelőször meg kell barátkoznod önmagaddal, elfogadni magad és hogy néha vannak az embernek ilyen gondolatai. Van már érettségid, jogsid is és még nagyon fiatal vagy. Próbálj meg valami hobbit keresni, amelyben örömödet leled, tűzz ki magad elé cél(oka)t és próbáld elérni őket. Bármit el tudsz érni az életben, csak akarnod kell és bízni önmagadban. Írd össze egy lapra, mikben vagy jó, miket szeretsz csinálni és próbálj összehozni belőlük valami hobbit, vagy ilyesmi. Vagy sportolj. Én nem szeretek, de minden alkalom után lelkileg és testileg is sokkal frissebb vagyok. Vagy menj el tanulni valahová, szerezz diplomát vagy akár kurzust is elvégezhetsz. Tudnod kell, hogy minden mélypontból van kiút. Néha nekem is támadnak hasonló gondolataim, volt már, mikor depressziós is voltam, de én sem adtam fel. Röviden: 1. ismerd meg önmagad és barátkozz meg vele; 2. informálódj az általad érdekelt kategóriákban; 3. tűzz ki magad elé valamilyen célt, és/vagy kezdj el valami hobbit. Mindezek nem csettintésre mennek persze, idő kell. De mire nem? Plusz, akár egy szakmabeli is segíthet neked jobban lenni, csak tedd meg az első lépést. :D Sok sikert neked. 18/F
2020. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ja, még annyit, hogy a szociális életedet is könnyedén javíthatod, ha pl. megnyílsz a nehézségeiddel kapcsolatban a családodnak, vagy annak a barátnak. Lehet, ő azért nem keres, mert te nem keresed. Próbálj meg idővel több barátot is szerezni, erre nagyon sokféle mód van. Viszont, ha végképp senki sem támogat, támogasd önmagad. Hiszen te önmagad vagy az egyetlen, akire 100%-ban tudsz számítani.
2020. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!