Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen kivagyok, mi a...

Teljesen kivagyok, mi a helyzet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most lesz itt egy kisregény, remélem nem baj

Na szóval közel 20 éves srác vagyok, 0 ismerettségi körrel, ezért teljes mértékben az online világ része vagyok. Most épp új folyamatban vagyok, ami azt jelenti hogy nem látogatom meg a szórakozóhelyeket és barátait, mielőtt ezt megkapom

Évek óta egyenlő síkon mozgok a "csak vagyok" fogalommal

Szeretnék változtatni ezen, szoktam kijárni, sétálok, tehát a sablonok már megvannak

Úgyérzem rossz emberekbe futok bele, teljesen egyedül érzem magam, nincsennek barátaim, barátnőm, nem érzem hogy haladnék az "életemben"

Valami ötlet? Vagy pár biztató szó? Fogalmam sincs mi történik, de eljött egy pont, hogy azt mondom elég volt...

Köszönöm, ha elolvastad



2019. szept. 28. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, pedig ezzel a magánnyal sajnos nem vagy egyedül, lassan tömeges jelenség lesz, hogy a fiataloknak nincsenek baráti kapcsolatai, mert az interneten élik az életüket, nem a valóságban. Esetleg az online világban nincsenek olyanok, akik elmennének veled egy moziba, egy szórakozóhelyre, koncertre? Én a helyedben ott keresnék barátokat, ahol bejáratos vagyok, ahol van közös hobbi, közös téma. Akár egy találkozó többen is. Iskolába csak jártál, nem? Ott sem volt egy haver, bárki, akivek elmehetnél? Rokonok, unokatestvérek? Lassan meg lehetne alakítani a magányos barátkereső huszonévesek oldalát.
2019. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hová valósi vagy?
2019. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1 válaszoló, az iskolatársak "offosak" úgymond, a kevés emberke kupac a netről pedig mind távol lakik...
2019. szept. 28. 17:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ha ez segít, debreceni vagyok
2019. szept. 28. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a lakhelyed, vagy a lakhelyedhez közelu csoportokba, fórumokba, nagyon jó beszélgetések szoktak kialakulni. Ott már tudsz programot ajánlani, pl. Sziasztok Kapuváriak! Nincs kedve valakinek eljönni szombaton xy buliba? Lesz rá jelentkező, csak el kell kezdeni. Aztán ha már kimozdultál, lehet ismerkedni, megbeszélni a következő programot, kis bátorság és menni fog. Mégis mi a legrosszabb, ami történhet? Az, hogy nem írnak rá semmit. Majd írnak a következőre. Nézzél ki programokat és oszd meg ezekben a csoportokban, hogy valakinek van-e kedve csatlakozni?
2019. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló,a netes csoportokkal nincsennek jó tapasztalataim, pontosan milyenekre gondoltál?
2019. szept. 28. 17:31
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Írhatsz, Debreceni vagyok én is :D
2019. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden városnak, falunak vannak zárt csoportjai, ahol a helyiek beszélgetnek. Fiatalok, idősek is vannak, én megpróbálnám ott.
2019. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon pl. a Debrecenben hallottam csoport. Tele fiatalokkal.
2019. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is írhatsz privátban, ha szeretnél. Nem a közelben lakom, de beszélgetni ettől még lehet.
2019. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!