Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs humorérzéke a...

Miért nincs humorérzéke a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mármint, nem az hogy nincs, csak nem olyan poénosak.Miért van az hogy a férfiak általában viccesebbek?

Ezt ugy értem hogy a férfi sokkal könnyebben nevettet meg másokat. Például engem is férfi társaim sokkal könnyebben nevettetnek meg, viszont egy lány nagyon nehezen, de a férfi a lányokat könnyen.

De ha nevetnek a férfi viccén akkor azt értik, de akkor ha értik a humort miért nem tudnak olyan viccesek lenni?

Ha arra gondolok hogy vicces ember, sosem lány jut eszembe, es gondolom ezzel a legtöbben így vagytok. De miért?



2020. júl. 5. 12:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
15%
A férfiak dolga a szórakoztatás, ennyi.
2020. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
25%
Mert el vannak kényeztetve kiskoruk óta. Felvesznek egy kivágott ruhát és mindenki a lábaik előtt hever. Semmit nem kell érte tenniük. Így hát elkorcsosultak.
2020. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%
Dolgoztam már nagyon jópofa,szellemes lánnyal,aki állandóan hülyéskedett,voltak jó poénjai,és nevettetett mindíg mindenkit.
2020. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
9%
Bár nem általános az biztos,szerintem is.
2020. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
73%
érdekes én nőként is vicces vagyok, férfiak szerint is.
2020. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
70%
Hát, aki egész életében csak az anyját látta közelről, meg a fejőstehenet, aki nőnemű lény volt, azoknál ez érthető probléma.
2020. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Kérdező, megtörtént már életedben, hogy te kezdeményeztél beszélgetést egy nővel?
2020. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
43%

Mert nem erre szocializálódtak. A lányokat már ovis koruk óta afelé viszik, hogy legyenek szépek. Babáznak, egymás haját fésülik, csinos ruhákban vannak. Aztán, később már le is esik, hogy ezért már önmagában figyelmet fognak kapni.

Ezzel szemben a kisfiúknál ezek nincsenek. Őket jobban hagyják rosszalkodni, másfele fejlődik a kommunikációjuk és személyiségük. Később eleve tőlük elvártabb a kezdeményezés, nekik kell leszólítani a nőt, szórakoztatni.


És már megint mik ezek a pontozások? A kérdező feltett egy kérdést, ami tény. Akárhogy nyomogatjátok a kezecskéket, valamilyen rejtélyes oknál fogva több a férfi humorista. Ja, nem, ez nem rejtélyes ok, hanem egyszerűen a férfiakra jellemzőbb, hogy viccesek.

Arról már ne is beszéljünk, hogy társaságok középpontjában is sokkal jellemzőbben nagydumás férfiak és nem nagydumás nők vannak.


Az ilyen pontozásokkal maximum azt mutatjátok meg, hogy a nőknek az önkritika sem az erősségük.

2020. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
72%

teny, hogy sok lany egy buta liba szintjen van, de vannak nagyon jo arc csajok is, akik jobb vicceket krealnak mint par haverom. es altalaban nem azok a nok a humorosak, akiknek abbol all a szemelyiseguk, hogy a mindent mutato ruhakkal adjak elo magukat. vannak azok a csajok akiknek van onbecsulesuk, szemelyiseguk es humorerzekuk is, igy nem arra fektetnek hangsulyt hogy mindent kidobjanak, hanem a tapasztalataim szerint mashogy is oltozkodnek, es a szemelyisegukkel nyerik meg az emberek figyelmet.

plusz van nehany iszonyat vicces ferfi es nehany rohadt unalmas is, pont mint a noknel.

csak sokatokat nem a no szemelyisege erdekli eppen, hanem, hogy minel elobb agyba vihessetek.

2020. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%
Beszéltél már egyáltalán lánnyal? :D Sokkal fejlettebb humorérzékük van, mint a legtöbb haveromnak. Szerintem te csak leragadtál egy szinten, és az ennek megfelelő szintű poénokat érted meg.
2020. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!