Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs humorérzéke a...

Miért nincs humorérzéke a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mármint, nem az hogy nincs, csak nem olyan poénosak.Miért van az hogy a férfiak általában viccesebbek?

Ezt ugy értem hogy a férfi sokkal könnyebben nevettet meg másokat. Például engem is férfi társaim sokkal könnyebben nevettetnek meg, viszont egy lány nagyon nehezen, de a férfi a lányokat könnyen.

De ha nevetnek a férfi viccén akkor azt értik, de akkor ha értik a humort miért nem tudnak olyan viccesek lenni?

Ha arra gondolok hogy vicces ember, sosem lány jut eszembe, es gondolom ezzel a legtöbben így vagytok. De miért?



2020. júl. 5. 12:01
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
23%

Gyk:

- Leírtam egy tényt, hogy több a férfi humorista. Le lettem pontozva. Fél perc alatt bárki körülnézhet a neten és láthatja, hogy igazat írtam.

- Más leírta, hogy "denemmeralányokjobbakmeraztmondom, különbenisbeszéltélmárlánnyal?' szintű hozzászólást és 100%-on áll.


Nem. Az a helyzet, hogy ilyen szintet felmutatva, nemhogy a humorotok és az önkritikátok sincs rendben, de még a tényeket sem fogadjátok el

2020. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
96%

En annyira vicces voltam lanykoromban, hogy elfelejtettek eszrevenni a kulsomet. Ismeroseim nem vettek noszamba, es csak vadidegenek estek hanyatt tolem, mint notol, amig meg nem szolaltam. Nem hulyegyerek humorom volt, de sajnos igaz a tezis, a vicces lany, jo csaj mintha kizarnak egymast.

Most noi valtozatban ugyanez megy. Aki mar rohogott velem, az nem nez nokent ram.

2020. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki megint azzal jönne hogy nem beszélek lányokkal,leirom hogy 18 eves vagyok 4 eve vagyok az egyetlen fiu az osztalyomba, sokkal több lánnyal vagyok jóban es beszélek velük mint a legtöbb korombeli srác, nagyon sokféle lánnyal találkoztam és mégis ezt tapasztaltam amit leirtam.

Sajnálom hogy egyesek számára felkavaró volt ezt olvasni:(

2020. júl. 5. 13:04
 14/44 anonim ***** válasza:
30%

#12: Na, ez a szöveg az, amit nem lehet komolyan venni. Feljön az ember és mit lát? Hogy nők azt írogatják, ha ők jól néznek ki/határozottak/viccesek, akkor ők nem kellenek a férfiaknak.

Aztán felkel a gép elől az ember, kimegy a való világba és mit lát? Hogy ezek iránt a nők iránt van a legnagyobb kereslet.

Nem, nem azzal volt a gond a környezetedben sem, hogy vicces voltál. Persze, könnyebb egy pozitív tulajdonságra fogni a sikertelenséget, mint megtalálni a valós negatív tulajdonságot.

2020. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
26%

Ha lenne a nőknek humorérzékük, akkor ezen a kérdésen egy jót nevettek volna.


De mivel a legtöbb az humortalan, gonoszkodó, bosszúálló ezért mindenkit jól lepontoznak kínjukban.

2020. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a "hétköznapi humor" az azon múlik, hogy kivel milyen kapcsolatod van. Nem nélkül, lehet tudsz mondani egyetlen mondatot a baráti társaságodnak, amitől szanaszét pisálják magukat, más meg csak néz, hogy wtf?


A magyar humoristák is sokszor azzal kapcsolódnak hozzánk, hogy ismerjük, milyen az ország, milyenek az emberek, mi a szokások.

2020. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
93%

"Ha lenne a nőknek humorérzékük ezen a kérdésen is egy jót nevettek volna"

A humorérzék még most sem abból áll, hogy válogatás nélkül minden sz*rságon nevet az ember. A lepontozott válaszolók pedig csak randa általánosítgatásokkal képesek dobálózni, ami pedig inkább szomorú, mint vicces. :) Higyjétek el megszámolhatatlan magát viccesnek képzelő férfivel találkoztam, akiknek a humora egy kisiskolás szintjén volt, just sayin.

2020. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
39%
Óriási különbség van a férfi és a női agy felépítése között. A nőnek pl 4x akkora területet foglalnak el a létfenntartási funkciók, mint a pasikéban. Ők tehát józanabbak, nehezebben kizökkenthetők. Inkább fogyasztói a jó humornak, mint előállítói. Ettől azonban nem kevesebbek a férfiaknál. Sőt! Rengeteg olyan terület van, ahol mi a nyomukba sem érhetünk.
2020. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 Egyemke ***** válasza:
81%
Én lány vagyok, és imádnak a közelembe lenni, mert eszméletlen jó poénokat tudok. Én csak lányokat ismerek akik viccesek, de fiúkat nem nagyon, de biztos akad. 😁
2020. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Ki lett emelve a kérdés. Azóta is elég megnézni csak a pontozásokat... :D
2020. szept. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!