Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is elszomorít, hogy...

Titeket is elszomorít, hogy itt alig akadnak józan, értelmes viták, amikben mindkét oldalon érvelnek?

Figyelt kérdés

Helyette gyűlölködés, sértegetés, trágárság és az "amit nem látok, az nincs, amit nem értek, az hülyeség, ami nem tetszik, az rossz" mentalitás.

Én olyan vagyok, hogy ha megvan a véleményem valamiről, akkor is szívesen meghallgatom az ellentáborét, hátha okosabb leszek tőle. Sajnos úgy látom, ezzel nem sokan vannak így rajtam kívül. Esetleg ajánlanátok olyan oldalt, ahol ez másképp van?



2020. júl. 9. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nincs olyan oldal, ahol ez másképp van. Ahol van vita, oda beszivárog 1-2 troll és megmérgezi az egész légkört.
2020. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagy kár. :( Régebben jobb volt itt olvasgatni, de ma már alig találni érdekesen kibontakozott vitákat.
2020. júl. 9. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

#2/2

Semmi értelme hosszan leírni a véleményedet azért, hogy majd fél mondatban megmondják neked, hogy te félkegyelmű hülye, takarodj vissza anyádba. Van kb. 5-10 ember, aki 0-24-ben ezt csinálja ezen az oldalon. Ha őket kitiltanák, lehet jobb lenne...

2020. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, ezt megértem, hogy így elmegy tőle az ember kedve. Valamilyen teszthez kéne kötni a regisztrációt, így zártabb körű közösség jöhetne létre.
2020. júl. 9. 10:22
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Tisztelettel nem értek egyet :D, miért ezen az oldalon kellene ezt a közösséget létrehozni? Ott a facebook, meg egy csomó másik oldal.
2020. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na itt egy úriember. 😁 Az ott van, de a színvonal még az itteninél is lejjebb van, legalábbis az én ismerőseimet illetően. Vagy létezik valamilyen vitacsoport, amiről nem tudok?
2020. júl. 9. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt az megy, ha nincs meg az illető agykapacitása a válaszhoz, akkor az troll kérdés. Vagy odaböfög valami bunkó dolgot.

Sok elkényeztetett hülyegyerek amikor jár erre az oldalra észt osztani, csak épp nincs neki olyanja, és besértődik mindenen.

2020. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és több csoportban benne vagyok facebookon, ami közös világnézeten vagy érdeklődésen alapul, és normálisak az emberek.


Azért hoztam fel a facebook-ot, mert ez itt egy "szabad" platform, ott pedig ha hülye valaki, azt jelented, és kizárják a csoportból.


Igaz, itt is lehet tiltani embereket, de már beszélgettem privátban az egyik trollal, aki elmondta, hogy tud újra meg újra regisztrálni, egy tiltás itt nem sokat ér.

2020. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eleinte igen, de már nem, mert rájöttem, hogy attól, hogy elszomorodom, nem fog változni semmi. Inkább jókat nevetek már a sok bután meg trollon.
2020. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy gond, hogy a legtöbb ember nem tudja mi a vita lényege. Nem tudnak érvelni.

Tudod fordítottan arányos, minél trágárabbul ír, annál kisebb az agya.

Nem lehet kiszűrni sajnos, ahogy az életben is, ezek az emberek mindenhol ott vannak. Figyelmen kívül kell hagyni őket. Ennyit tehetsz.

2020. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!