Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha egyedül...

Miért van az hogy ha egyedül vagyok, rám tör a sírás?

Figyelt kérdés

20/L.

Egyedül vagyok itthon. Távol vagyok most pár napig a családomtól, egy más városban. Régóta élek így, ezzel nem is lenne baj. De most a lakótársam sincs velem, sem szomszédaim. Nem attól félek hogy valaki betör hozzam, szó sincs róla. Hanem a magánytól. Kint voltam ma pár barátommal, dehát este muszáj haza jönnöm. Most meg megőrjít hogy nincs kihez szólnom, egyedül vagyok.

(Szingli vagyok egyébként ) Hiányzik mindenki, sírnom kell folyamatosan, szomorú gondolataim vannak. Amúgy abszolut nem honvágy, hanem nagyon rosszul érzem magam az egyedüléttől:( Mitől lehet ez?



2020. júl. 9. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember vagy, akinek szüksége van társaságra és érzelmileg "függsz" másoktól. Én is gyakran vagyok szarul, jelenleg is, szintén egyedüllét miatt. Próbáld meg elterelni a gondolataidat, nézz valami filmet vagy feküdj le aludni. Ha csak ideiglenes, akkor nincs gond, holnap jobb lesz. :)
2020. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

"(Szingli vagyok egyébként ) "


Pont ezért. De ha ez vigasztal, más is van így vele, csak nem vallja be...

2020. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

#2 Igen. De mielött megtalálja a párját, találnia kell barátokat. Mert ilyen hozzáállásal egy párkapcsolatot csak gyilkolni lehet.


Keres barátokat! Remélhetőleg lesznek köztük, akik jóbarátok lesznek!

2020. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Barátaim azok vannak, nagyon sok. Csakhát nem lehet velem valaki mindig a nap 24 órájában. Akkor erzem rosszul magam amikor egyedül/magányosan maradok itthon a lakásban. Most megyek vasarolni, emberek közé, és már sokkal jobban vagyok.
2020. júl. 10. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Szoba bérletben laksz, vagy miért nem látogathatnak meg a barátaid?


A túlzott magány érzet is koros.

Én most tényleg magányos vagyok. Új város, messze otthontól. Sok változás. De tudom, és emlékszem tízennégy éve hasonlót mennyivel jobban éltem meg. Akkor nem ismertem a magányt. De most két hozzátartozom, túl sokáig gyászolom. El kellene már őket engednem. Magányom fő oka ez.

Fiatal felnőttek meg sokszor a gyerekkori családi fészket gyászolják.

2020. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!