Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hosszabb hajú lányok, hogy...

Hosszabb hajú lányok, hogy alszotok, éjjel összefogjátok a hajatokat, vagy szabadon hagyjátok?

Figyelt kérdés
Nekem a derekamig leér, és eddig mindig befontam, de mivel nappal is állandóan fel van tűzve, jó érzés lenne legalább éjjel szabadon hagyni. De állandóan ráfekszem vagy belegabalyodok. Van akinek sikerül kibontott hajjal aludni? Reggelre mennyire lesz kifésülhetetlen? 😀

2020. júl. 13. 14:10
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
65%
Az én hajam derékig alá ér, ritkán szoktam éjszakára összefogni. Reggel nem kifejezettem gubancos, de vannak napok amikor azért sokáig fésülgetem én is :D Egyébként olyan fésűm van amivel nem fáj akkor sem a kifésülés ha gubancos. (Lehet sokaknak van ilyen, de akinek nincs mindenképp szerezzen be egyet, mert megkönnyíti a dolgokat :D )
2020. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
65%

*derék alá ér

Elnézést csak utólag javítgattam a szöveget :D

2020. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Kibontom éjjelre, és általában nappal is úgy hordom, ha nincs nagyon meleg. Éjjelre csak akkor fogom össze, ha vizes.
2020. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudok kibontott hajjal aludni, már akkor is folyamat ráfeküdtem, mikor csak hátközépig ért, hát még most. Az is zavar, hogy piszkálja az arcomat.
2020. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ugye, én is így vagyok vele, ráfordulok, húzódik és fáj. Az arcomba mindenképp belelógnak a babahajak és csikiznek. De a ráfekvés nagyon kellemetlen.


Köszönöm, hogy időt szántatok a véleményetek kifejtésére! 😊

2020. júl. 13. 22:07
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy volt egy ilyen kérdés. Pont akartam kérdezni hasonló dolgot, de Te megelőztél. ;)

Egyébként csak azt nem értem, hogy miért van itt pár ember akik lepontoznak. Ezt mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Ez nincs mit értékelni. 😂

2020. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig összefogott hajjal aludtam, aztán mondták, hogy ez mennyire egészségtelen, azóta szabadon hagyom amikor csak tudom, és nem terhelem semmivel, ha nem muszáj. Nagyon érzékeny a fejbőröm(ekcémàs vagyok, és ez kihatàssal van erre is), szóval még a víz keménysége sem mindegy.
2020. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
15 Nem értem ezeket a szövegeket amit itt némelyetek letol. Ha valaki hosszú hajat szokta meg születése óta, akkor mik ezek a szövegek, hiszen természetesnek kéne lenni. Vagy nektek póthajatok van és azért szenvedtek ennyire az alvástól?
2020. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a lepontozgatást, ez teljesen szubjektív, kinek hogyan kényelmes aludni, akinek hosszú haja van. Én akárhogy fogom össze, olyan, mint hogyha lenne ott egy kavics, így pedig nem tudok jól aludni. Másnak meg más típusú haja van és nem zavarja összefogva alvásnál. Nem vagyunk egyformák.
2020. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
18-as, ez miért lenne szenvedés? Én annyit tekergek éjjel, hogy ha térd alá érő hálóingben alszom, az is rám tekeredik. Feltűzöm a hajam, tehát nem szenvedek. Sajnos én nem vagyok Disney hercegnő, hogy csak kiterítem, mint egy legyezőt, és napkeltéig úgy maradok, bárcsak. :)
2020. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!