Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha dönthetnél a saját megszüle...

Ha dönthetnél a saját megszületésedről, akarnál megszületni?

Figyelt kérdés

Tehát a Jóisten/Sors/Akármi levetítené neked életed filmjét eddig a pillanatig.

Azt mondaná, hogy "Idáig láttad mi fog történni. A továbbiakat nem tudhatod, csak az eddigiek alapján találgathatsz. Ha elfogadod, akkor ezt az életet fogod élni (nyilván nem fogod ismerni a saját jövődet). Ha nem, akkor eltűnsz, mintha soha nem is léteztél volna."


Akarnád élni az életedet ebben az esetben?



2020. júl. 25. 07:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a döntést leszületés előtt lélekállapotában meghozza az ember, ekkor felvállaljuk az életfeladatunkat is. Film azért nincs hozzá, mert van szabad akarat, és az életed te fogod alakítani. Én biztos azt választanám, hogy leszületek, ahogy tettem is, és te is, és,mindannyiunk, aki most itt gyakorizik. 😉
2020. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem mi döntünk a leszületesröl. Mert mindent egyben nezve en 100 hogy féltem leszületni is.
2020. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kérem, tessenek mellőzni az ezoterikus megközelítést.

A kérdés lényege, hogy számodra elfogadható-e a saját életed, vagy ha dönthetnél, akkor inkább elutasítanád, és választanád a nemlétet.

2020. júl. 25. 08:56
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem. Ha megmondanák, hogy ilyen körülmények között és minőségben születnék és miket kell átélnem, körbe is rögném őket. Persze az éremnek van másik oldala, lehet a sok (negatív) tapasztalati haszon majd később meghozná a gyümölcsét, és mérlegelnék, hogy "megéri-e?".
2020. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Jó, mellőzzük, bár maga a kérdés is már ezoterikus, így kerülgethetjük, csak felesleges. 😉 Ez egy elég negatív szemlélet, kicsit olyan, ha nem tetszik valami (az élet), akkor homokba dugjuk a fejünket (a meg nem születést választjuk). Valahol érthető, az embernek vannak olyan életszakaszai, amikor belefáradt mindenbe, csak leülne, és mindenki hagyja békén. De. Csakis magunk változtathatunk ezen a helyzeten. Szóval, Sors, és Út (amik létező dolgok), ide, vagy oda, Szabad Akarat van, az életed Te alakítod, a jövő folyton mozgásban van, ezért nincs előre vetítés szerintem. Venni kell a bátorságot lélek állapotban is, és hozni egy döntést és azért vállalni a felelősséget, vagyis megszületni és élni. A lélek pedig nem tűnik el csak úgy, a semmibe, ahogy semmi más sem. Hiszen az energia nem vész el csak átalakul.

Én ismételten csak az életet választanám és megszületnék.

2020. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha számodra nem elfogadható a saját életed alakulása, nem volna jobb változtatni rajta? Nem kötözködésből írtam, csak puszta kíváncsiság.
2020. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mit kéne megváltoztatni a jelenben, hogy másképp alakuljon a múlt?
2020. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem. De ha ezt tényleg én vállaltam akkor jó hülye voltam.
2020. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#6 nem lehet rajta változtatni. Már próbáltam, sokszor. Másnál működnek a dolgok, nálam nem.
2020. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
#9 De hát... Ezt nem gondolhatod komolyan, hogy nem változtathatsz... Már kis dolgok is nagy változást indíthatnak el, vagy épp fordítva, amit nagynak gondolsz, az kis eltérést fog csak okozni. Igen, vannak külső körülmények, amik tőlünk függetlenek, pont azért, mert a többi ember is él a szabad akaratával, de nem lehet mindig mindent másokra fogni.
2020. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!