Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha dönthetnél a saját megszüle...

Ha dönthetnél a saját megszületésedről, akarnál megszületni?

Figyelt kérdés

Tehát a Jóisten/Sors/Akármi levetítené neked életed filmjét eddig a pillanatig.

Azt mondaná, hogy "Idáig láttad mi fog történni. A továbbiakat nem tudhatod, csak az eddigiek alapján találgathatsz. Ha elfogadod, akkor ezt az életet fogod élni (nyilván nem fogod ismerni a saját jövődet). Ha nem, akkor eltűnsz, mintha soha nem is léteztél volna."


Akarnád élni az életedet ebben az esetben?



2020. júl. 25. 07:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

En sem tudok.

Ha en szeretek vkit aki ha fejen allok is csak megcsal elhagy nem kötözhetem magamhoz..

Vagy nem en mondom meg hogy mennyit akarok keresni a munkahelyemen ami vegre minden mas tekintetben almaim munkahelye stb

Ha a tesom lesz.r mert pasija van, sem tehetek semmit.

Tökre nem szolhat bele pont a lenyegi dolgaiba az egyèn.

2020. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Oké, alapvetően szeretned kell magadat legelőször is. Akkor az ember egyszer csak elkezd nemet mondani olyan dolgokra/emberekre/helyzetekre, amik ártalmasak a számára. EZ, viszont szabad akaratodban áll. Eleve miért akarnál olyannal együtt maradni, aki nem épít téged? Engedd el? Ha a Tesód nem keres, tudasd vele, hogy ez neked rosszul esik, álmaid melójáet pedig lehet, hogy megéri küzdeni, vagy áldozatot hozni, nem? Amíg NEKED megéri. Lehet, hogy később "kifizetődik".
2020. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Na ugye hogy nem mi iranyitjuk. Persze engedjem el valtsak munkahelyet etc.

De en öt szeretem ez a munkahely nekem a jo csak anyagilag nem etc.

De muszaj kenyszer lepni valtani.

Szal nem en iranyitok semmit.

Mondjak le erröl arrol amarrol is mert ugye NEM tölem függ nem vagyok hatassal semmire.

Ahogy uj pasira sem meg az uj m.helyre sem leszek.


Szabad akarat az csak illuzio.

2020. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tesomat nem erdekli amugy. Neki igy tökeletes az elet. Nem eröltetem magam ra. Ha velem van is erezni hogy nem a legjobb napja van lehetne jobb is neki mashol massal.
2020. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Es valszeg a születes is max ilyen kenyszerlépés lehetett csak. Nem akartam vàltani, csak muszaj lehet. Elvegre a paradicsombol is ki lettünk dobva.
2020. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tökre nem szolhat bele pont a lenyegi dolgaiba az egyèn."

De abba, hogy hogyan áll a dolgokhoz, agyon is beleszólhat! Ha a saját elvárásaidat vetíted ki másokra, nem csodálkozz, ha csalódás lesz a vége.

Hogy a kérdésre válaszoljak, egyértelműen igen! Oké, a kamaszkorom nekem is ugyanolyan szar volt, mint mindenki másé, de ezt a korszakot túl kell élni, nincs mese. Onnantól viszont gyönyörű (bár kemény) életem volt a mostani (+60) koromig.

2020. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Jah vki biztos röhögve veszi ha nem szereti a pàrja. Hozzaallas kerdes minden tenyleg
2020. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem röhögünk rajta, de asszisztálnod sem kell hozzá! Mert onnantól kezdve magadnak ártasz. VAN választásod. Hagyod neki (ezt az állapotot), vagy sem az a TE választásod. Ugyanis ő a szabad akaratából nem kötődik már hozzád, ennek ellenére vagy vele a saját akaratodból.
2020. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, valaki Szabó Pétert reggelizik!

Mesélj még, ó bölcs próféta! A 2 éves rákos haldokló kisgyerek szüleinek mit mondanál? Hogy van választásuk?! Hogy ők szabad akaratukból őrülnek bele a lelki fájdalomba?! Hogy választhatnák, hogy otthagyják a kölyköt (aki nyilván szintén szabad akaratából haldoklik), és csináljanak másikat?!


Hányingerem van az ilyen hulladék életbölcsesséktől a kamu-spiritualitástól meg ettől a megmondóember stílustól.

2020. júl. 27. 07:56
 20/22 anonim ***** válasza:

Feltvès

"Nem röhögünk rajta, de asszisztálnod sem kell hozzá! "


Vàlasz

"De muszaj kenyszer lepni valtani.


Szal nem en iranyitok semmit."

2020. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!