Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kompromisszumot keresek. Mi...

Kompromisszumot keresek. Mi legyen az? Anyám benne van egy autista gyerekek szülei c. FB csoportban, ezzel rólam is elárul infókat, amiket én nem akarok, még ha nem is posztol. Mi legyen a kompromisszum?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném: Nem akarom anyámnak tiltani ezt a témát, én sem bírnám, ha elszakítanának az érdeklődési krömtől. Nekem azzal van problémám, hogy anyámnak fent a neve, arca, és a régi osztálytársaim is az ismerősei. (én már kijártam a középiskolát) Szóval: Anyukám fent van fészen, bent van ebben az autista gyerekek szülei c. csoportban és ezzel rólam akaratlanul elárulja, hogy mi a helyzet. Ez a problémám. Őszintén, én jobban örülnék, ha a fész helyett inkább fórumokról tájékozódna, mert ott lehet hamis nicknévvel fent lenni, de mint említettem ő egy tőlem független ember, semmiképp nem akarok neki semmit tiltani. (nem is tudnék)



Mit csináljak?


Amik eszembe jutottak: Megkérem, hogy lépjen ki (amúgy nem posztol, de azzal, hogy tag, elárulja a helyzetem) és átírányítom autista fórumokra. (az a baj, hogy magyarban szerintem nincs ilyen, idegen nelyven nem beszél)



2. Megkérem, hogy lépjen ki és segítek neki csinálni egy kamu fészt, amivel visszalép. Van egy oldal, ahol mesterséges intelligencia csinál nem létező emberekről képet (sajnos nem jegyeztem meg), tehát profilképe is lenne és a kép nem lenne lopott, nem lenne anya beperelhető.



Légyszi mellőzzük a Szabó Péteres "fogadd el magad", "te így vagy tökéletes" bölcsességeket. Én el akarom ezt a helyzetet titkolni, kérlek ezt tartsátok tiszteletben.


Van valami tippetek, ami segíthet?



2020. júl. 25. 18:00
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Köszi, de hogy vezessem fel? Magyar nyelvű fórumok nem tudom mennyire vannak a témában. Ezeket alternatívaként gondoltam, hátha kilépne. Ha meg nem, az sem baj, csak akkor beléphetne egy kamu FB-vel mondjuk Kiss Kati vagy valami hasonló tömegnévvel.
2020. júl. 28. 19:56
 22/31 anonim ***** válasza:
A kamu Fb teljesen jó. Csinál magának egy kamu e-mail címet pl. Gmail-en és mehet is Fb-ra.
2020. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

De most már telószám is kell hozzá, vagy nem?


Mindegy is, még nem álltam elő az ötlettel. Ezt hogy vezessem fel?


Lehet butaság, de még valami eszembe jutott: Nem soká megyek dolgozni, és azt mondanám anyámnak, hogy hátrány érhet ebből a meló helyen. Iratoknál kérni az "anyja nevét" is, anyámnak meg elég egyedi neve van. Tehát megtalálja a HR-es és úgy kiderül valahogy. Ekkor felhoznám a kamu FB-s történetet.

2020. júl. 28. 20:21
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kell-e telefonszám hozzá. Pár éve még nem kellett.
2020. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2020. júl. 28. 20:50
 26/31 anonim ***** válasza:

1. Nem kell telefonszam

2. Nem látják a bejegyzéseket a tagokon kivul. Csak azt,hogy tag, de az se jelent semmit.

3. Kamuprofillal csinalja

4. De akkor elotte keressen ra a csoportban a sajat bejegyzesit, kommentjeit, és torolje, hogy ne legyen bizonyíték.

2020. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, kapsz zöldet. Örülök, hogy végre valaki konkrátan a kérdéseimre válaszolt. :)


A negyedikhez annyit hozzátenniék, hogy szerintem nem kommentelt és posztolt, csak tag.


De a témát hogy vezessem fel neki? Nem akarom egsérteni.

2020. júl. 29. 02:23
 28/31 anonim válasza:
Szia! Te autista vagy? Nekem is van 1 kisfiam auti. Hány éves vagy? 😊
2020. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Nem kell kompromisszum. BESZÉLD MEG VELE. HA AZ ÉN AUTISTA GYEREKEM KÉRNÉ HOGY LÉPJEK KI, KILÉPNÉK
2020. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Jó, csak nem akarom tőle elvenni az érdeklődési körét. :) Neki se akarok rosszat, csak emellett magamnak akarok jót. Egy win-win helyzet kéne nekem
2020. aug. 11. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!