Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párom rendetlen és gyűjtöget...

A párom rendetlen és gyűjtöget. Hogyan találjunk kompromisszumot?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen válik meg tárgyaktól, ruháktól, könyvektől.


Van egy csomó kifakult, lyukas ruhája amit én már 10 évvel ezelőtt kidobtam volna a helyében.


2019ben 100+ cdje van. Mi a fąsznak? Próbáltam mondani neki hogy legalább lemezt vegyen, de nem mert akkor van bakelit ÉS cd...


Van egy rahedli könyve ami fogja a port, némelyik penészes is, én nekem meg por allergiám van tőlük.


A ruhákat nagyon hanyag mód teszi ki száradni, gyakran van hogy újra kell mosni mindent mert bepállik és büdös.


A lakásunkban magától nem takarít de néha iszonyatos dzsuvát képes csinálni. Azt mondja, hagyjam a francba, de engem meg zavar egy pont után.


Ne vagyok egy pedáns típus de jó lenne ha heti egyszer felporszívózna vagy legalább a hobbija után elpakolna...



2019. máj. 20. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.


- Nem törődsz vele.

- Változtat a hozzáállásán a párod.

2019. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én inkább egy harmadik lehetőséget javaslok! Minek ide kompromisszum? Reménytelen és tűrhetetlen. Ne kösd össze az életedet egy zavart pszichéjű emberrel.
2019. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A rend/rendetlenség igénye nagyon nehezen változtatható, a kóros gyűjtögetés terápiával is hosszú. Ne nagyon reménykedj változásban.
2019. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!