Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szavazzatok!Vajon mi okból...

Szavazzatok!Vajon mi okból paskolja meg többször egy ötvenes nő egy 22-23 éves csaj hátsóját?

Figyelt kérdés

Mondjuk az ölelésük végén pl.Nem nevetett.Mi a legvalószínűbb oka vajon egy ilyennek?

(Nem rokonok.)


Tehát a válaszlehetőségek:

-1:barátság

-2:szerelem/szexuális vonzalom

-3:"anyáskodó" gesztus


2020. júl. 28. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

anyáskodó gesztus, ne akarj többet belelátni, nem akar összejönni veled. a munkahelyeimen, ahol sok idős nő dolgozott, gyakran csinálták, de megmondtam nekik, hogy nem szeretem az ilyen testi kontaktusokat, és abbahagyták.


amúgy, ha szavazni kell, akkor miért nem írtál ki szavazást? :D

2020. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Csak a szavazópanel lemaradt....

Anyáskodásból csinálják, mindenhol ez megy, utálom!

2020. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak az a fura,hogy soha egyetlen nő nem csinált ilyet velem ezen a bizonyos illetőn kívül.
2020. júl. 28. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát, az egy dolog, hogy veled még nem csinálták, de attól még sajnos sokan csinálják. xD
2020. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg számomra fura egy huszonévesnél.Egy 8-10 évesnél még elmegy(bár akkor is kicsit fura,ha nem rokon vagy saját gyerek),de egy már szintén felnőttnél fura.
2020. júl. 28. 12:32
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy ötvenes nőhöz képest nagyon fiatal vagy. Nekem 25 évesen is csinálják.
2020. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#utolsó

Te milyen kapcsolatban vagy azokkal,akik csinálják?Baráti?

2020. júl. 28. 12:38
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Dehogyis. Munkatársak. Ott is alig beszélünk személyes dolgokról, a melóban szoktak segíteni, mert ott is mindig pesztrálgatnak, mint egy gyereket, holott magamtól is tudnám (sőt, még jobban, hogyha nem zavarnának).
2020. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
1. vagyok. Velem is ez van, ha kérem ha nem, az ilyen ötvenesek mindig odajönnek elmagyarázni, hogy mit hgy kell, úgy beszélnek velem, mint egy dedóssal. Ők szoktak így paskolgatni is, meg összeborzolják a hajamat meg ilyenek, mint a kisgyerekeknek, de már szóltam nekik, hogy ne. Valaki megértette, valaki nem. Egyébként én 30 vagyok... Mondjuk fiatalabbnak látszom, de úgyis tudják a koromat.
2020. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó,nálunk hajborzolás nem volt,csak nyakpuszi.😆
2020. júl. 28. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!