Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell igazán a jelenben...

Hogyan kell igazán a jelenben élni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, h mindig csak arra koncentrálsz, ami épp most történik. Nem révedezel a múlton, nem ábrándozol a jövőn, csak a jelenre figyelsz. Gyakorlással meg lehet tanulni, de időbe telik.
2020. júl. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lesz@rsz mindent, azt is amit 5 perce ígértél...
2020. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek a gyerekek és az állatok a mesterei. Sajnos felnőttként már nem könnyű és talán nem is lenne célszerű, hiszen állandóan előre kell gondolkoznunk, akár olyan szinten, hogy ha hét végén ezt és ezt akarok főzni, akkor előtte ezt és ezt meg kell vennem, előre kell valamennyire kalkulálni az anyagiakkal is, szinte soha nem engedheted meg magadnak, hogy ellazulj és ne foglalkozz a jövővel. A múltban leragadni biztos, hogy káros, de tanulni belőle nagyon is lényeges. Én nem bánnám, ha csak annyi időre ki tudnék kapcsolni a múltból és a jelenből, amíg a gyerekemmel játszok, de egyszerűen képtelen vagyok már rá és tudom, hogy nem jól csinálom.
2020. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!