Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha odamennék egy ismeretlen...

Ha odamennék egy ismeretlen csecsemős anyukához, és megkérném, hogy szeretném megkóstolni az anyatejet a melléből, mert ez minden vágyam, tolakodásnak venné, vagy engedné?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 11:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kidobnám a cickómat, hogy kiszopkodd belőle... miért vagy idióta?
2020. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jól van na, akkor nem, nem tudtam, hogy ez olyan nagy valami, nem kell mindjárt leugatni. Akkor tartsd meg magadnak.
2020. aug. 1. 12:09
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

vagy trollkodsz, vagy tényleg nincs meg minden kerék az agyadban. Már a gondolat is elítélendő, nem még a kérdésként feltenni és realizálni...!

2020. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem annyira meglepődnék egy ilyen kérés hallatán, hogy nem tudjam, mit reagáljak. Azt viszont tudom, hogy a párom egy törött orral jutalmazná a kérésedet. A párom, aki egyébként rendszeresen "szopta" a mellem, akit úgyszintén érdekelte az íze, csak nem egy emberi selejt, aki idegen nőket zaklat ilyenekkel.

Biztos büszke rá édesanyád. Kérd meg inkább őt, ő egyszer már megtette neked.

2020. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Már meghalt te tapló. :(
2020. aug. 1. 12:45
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom (bár nem tudom, honnan kellett volna tudnom), de ettől függetlenül az ilyen vágyaiddal ne idegen nőket zaklass, mert ez undorító és beteges.
2020. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég ijesztő hogy ennyire nyomorék retardált idióták vannak kezelés nélkül szabadon az utcán.

Tudod mit tennék? Szájbavernélek és addig rúgnálak amíg mozogsz és utána még 5 percig hogy biztos legyen.

Azért ehhez mennyire nyomorék lelkisérült frusztrált köcsögnek kell lenni hogy megforduljon a fejében!???

És még nem nagy dolog???! :D

Te idióta kretén...

2020. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hívná a rendőrséget. Amúgy miért nem jössz össze csinálod fel, aztán szopj a melléből.
2020. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik árulnak anyatejet, ha otthon nem fogy el. Természetesen gyermekek részére, de ha annyira kíváncsi vagy, biztos be tudnál szerezni egy üveggel, azt kóstolgathatod, ha van gusztusod.
2020. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz potyázni más párjával? Keress egy sajátot, és akkor lesz kit kóstolgatnod.
2020. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!