Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen temetést szeretnél...

Milyen temetést szeretnél saját magadnak, ha előre meghatározhatnád?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mivel senki nem lesz, aki eltemet, ezért nekem tök mindegy.
2020. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Hamvasztás
2020. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de egy biztos, a saját temetésemen betiltanám a halotti tort és előre megírnám, hogy kik vehetnek részt rajta. :D Valószínűleg örülnék, ha nem siratnának nyilvánosan, bár ez attól is függ, hogy hogyan halok meg. Nyilván nehéz elérni, hogy szépen, meghitten ünnepeljék meg az életem és ne legyen egy sötét cirkusz a temetésem, ha például brutálisan meggyilkoltak, de alapvetően nem szeretnék mártír lenni a temetésemen, akit siratnak agyba-főbe.

Néhány temetésen voltam már, a képmutató, pletykás, maroktartó rokonság és a neveletlen, temetőbe nem való hülyegyerekek miatt úgy vagyok vele, hogy az enyémre ilyen emberek jobb lenne, ha nem tennék be a lábukat, de nyilván azt már nem befolyásolom, legfeljebb megbízok valakit. :) Illetve a vagyonom, ha tudom, még életemben szétosztom. Sajnos engem olyan emberek vesznek körül, akik ellen mindig is védekeznem kellett. Ez a halálos ágyamon sem lenne másképp.

2020. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem olyan mindegy.
2020. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem szeretnék "temetést".


Mivel szeretek túrázni, természetet járni, ezért legjobb az lenne, ha szétszórnák a hamvaim egy szép helyen. Esetleg kapnék egy kis keresztet, vagy egy fára, valahova egy kis emléklapot.


Nekem nem kellene a gagyi temetéses "szöveg". Amiben elmondják hogy az úr így és úgy, meg elmondják az élettörténetem, meg hogy milyen csodálatosan tökéletes ember voltam, jó testvér, jó gyerek, meg egyéb hazugságok.


Sem halotti tor, sem nagy összejövetel.

2020. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Normál-nem hamvasztás.
2020. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hamvasszanak el, legyen egy búcsúztatóm és szórjanak szét a temetőben meg legyen tábla, ahova virágot vihetnek.
2020. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ez időről időre változik az ember életében. a nagypapám szét lett szórva, mama mindig azt mondta, hogy őt is szórjuk, amerre a papát. A halálos ágyán már azt mondta, inkább a temetőbe szeretne lenni, az új urnatornyos részen, amelyik az erdőre néz. Az ő szüleinek koporsós temetésük volt, mert ahhoz ragaszkodtak hagyományból (90 éves emberek voltak).
2020. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hamvasztas. Mert kukac giliszta csuszomaszo fobiam van.
2020. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hamvasztás minden felhajtás nélkül, és ne legyen jelen senki, akit éltemben sem érdeklek. Éppen elég képmutatás vesz körül most is, legalább holtomban ne jópofizzon felettem senki.
2020. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!