Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet változtatni az...

Hogyan lehet változtatni az elég túlélni életet gondolkodáson?

Figyelt kérdés

Tehát nincs bennem semmi lelkesedés, mintha hiányozna a 'lelkem' és semmi ambicióm és vágyam nincs, megelégszem azzal hogy könnyü és kényelmes munkát végzem, a szabadidőt meg elvesztegetem, számítógép előtt, üres dolgokkal.

Nyilván nem sok a fizetés nettó 200 alatt.

Esetleg annyit érzek hogy többet szeretnék keresni de nincs bennem erő hogy tegyek is érte. Még élvezem az evést illetve azt hogy kényelmesen pihenhetek munkában stresszmentesen és ezt csinálom itthon is de nem jutok semmire csak vagyok és csak megy az idő úgymond várom elteljen élet.

Még szórakozásom hogy a kevésből nagyon minimálisat költök el és azt befektetettem és örömmel veszem hogy nő az összeg.

De elég negativan érint hogy ez kevés lesz még hosszútávon is.

Ennek ellenére nem tudok mozdulni mert nem hiszek semmiben, csak vagyok.



2020. aug. 14. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mozdulsz, mert valójában nem tudod, hogy mi hajt téged az életben. Ez így önmagában nagyon kevés, hogy több pénzt akarsz meg meg akarsz takarítani.. miért? Mi vele a cél? Ezekre keresd meg a választ és lesz miért felkelned dés csinálnod.
2020. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért akarok több pénzt és megtakarítást mert úgy érzem addig nem vagyok biztonságban amig nincs elég pénzem saját ingatlanra illetve, nagyon vonzónak hangzik a gondolat hogy minél több pénz lesz később annál többet tudok dolgoztatni anélkül hogy nekem kellene dolgoznom, de nyilván ez jelenlegi keretek között nem igazán reális.


Az egyetlen esélyem az hogy van pár rendkivül gazdag rokonom akiktől örökölhetek majd 20+ év múlva de arra felesleges építeni.


Akárhogy is amennyire kevés pénz bevételem van, úgy érzem nem vagyok biztonságban, így csak minimálisat merem költeni és elég egyhanguan telnek napok energiám sincs semmihez, de kimozdulás nem segít mert akkor nagyon sajnálom hogy kevésből kell elköltenem, nem akarom.

2020. aug. 14. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél vállalkozó gondolkozz el rajta így magadnak dolgoznal és nem lenne egyhangú sem.
2020. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!