Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előre elkönyvelem, hogy az...

Előre elkönyvelem, hogy az emberek utálnak és ki fognak közösíteni. Hogy lehet ez a gondolkodásmódon változtatni?

Figyelt kérdés
Általában azt kapom amire számítok, tehát a kiközösítést, ellenségeskedést, hiszen már előre "tudom", hogy ez lesz és ezt fogják velem tenni. Én elképzelhetőnek tartom, hogy én bevonzom ezeket azáltal, hogy ezt gondolom, viszont eddig nem tudtam pozitívan hozzáállni. Sajnos nem tudom megmagyarázni, hogy mik azok a tulajdonságok amik miatt utálniuk kellene engem, hiszen nem tettem soha semmi rosszat, nem ártottam senkinek. De mégis azt érzem, hogy utálni fognak, csak pusztán azért mert létezem vagy a kinézetem/fizimiskám miatt. Azt sem tudom, hogy ez tanult dolog, vagy örökölt, és hogy lehet rajta változtatni, vagy meg kell tanulnom ezzel együtt boldogulni az életben. Köszönöm előre is a válaszokat.
2016. aug. 4. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Én is hasonlóan voltam.az első öt évben a suliban mindig kiközösítettek és senki sem állt velem szóba az osztályban.nem tdtam mi volt az oka.Aztán hatodikban,volt egy kisebb veszekedés köztem és két lány oszt.társam közt és akkor beszéltük meg a problémáinkat.azóta jóban vagyunk :)
2016. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mai kérdés, de: Valamelyik szülőd nem hanyagolt el, vagy időnként nem bántalmazott verbálisan (ennek sokféle formája létezik -rá tudsz keresni- , a lelki bántalmazott gyerekek nem észlelik, ezt szokták meg).
2023. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
? (lemaradt)
2023. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!