Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért alkalmaznak a munkáltató...

Miért alkalmaznak a munkáltatók Budapesten olyan embereket, akik vidékről járnak be és a MÁV szolgáltatásait veszik igénybe?

Figyelt kérdés

Hatalmas veszteséggel jár az, hogy a MÁV inkompetenciája miatt ezek a kollégák rendszeres késéssel érnek be, még akkor is, ha utána le kell dolgozniuk a késést. Többször felvetettem a nagyfőnöknek, hogy jobb lenne inkább Budapestre leszűkíteni a felvett alkalmazottakat, hogy minimalizáljuk a késésből adódó problémákat, de eddig még nem igazán ért célba az üzenetem (azért próbálkozok).

Aki vidéken lakik, vállaljon vidéken munkát.


2020. aug. 18. 08:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
De kár, hogy még nem rúgott ki a főnök. Én már megtettem volna.
2020. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

És te tisztában vagy azzal, hogy vidéken nem igazán találni állást? Szerinted pont véletlen, hogy oda jelentkeznek?Gondolom nekik sem jó ez a helyzet. Ki akarna bejárni, ha a városában is találna megfelelő munkát?

Ha meg a nagyfőnököt nem zavarja akkor téged miért?

2020. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Képzeld, nem csak késés lehet, de a bérletük 86%-át is fizeti a munkáltató...


Valószínűleg Budapesten csak ilyen barmokat talál, mint te. Ezért keres vidéken is.

2020. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Szóval adott egy tehetséges építészmérnök akinek szerinted Zsákfalván kellene árkot ásnia, mert ugye más munka ott nincs, esetleg még kisboltos lehet, ha meghalt az előző.

Felháborító, hogy ez nem megfelelő neki, és bemer tömegközlekedni Budapestre vagy éppen egy másik nagyvárosba dolgozni.

2020. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha Budapesten olyanok a munkavállalók mint te én csak vidékről vennék fel emberket....dehát reméljük nem ez az általános
2020. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem kell irigykednie a Budapestiekre, lehet nyugodtan itt venni házat, közel a munkahelyhez, és akkor nincsenek késések. Nekem viszont nem fér bele ez a MÁV miatt/gyerek miatt/stb miatt késtem-féle hülyeség.
2020. aug. 18. 09:22
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Na jó te tényleg mekkora ostoba vagy atyaég...
2020. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Ki vagy te a cégnél? Beosztott? Mi közöd ehhez az egészhez, ha a főnöknek jó így?

Amúgy az egész kérdés kamu és provokatív is.

2020. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Micimacko67 ***** válasza:
84%
Kérdező, ennyire unatkozol? Minek kell ilyen idióta, troll kérdésekkel fárasztani az itt lévőket?
2020. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Itthonról dolgozom és van üresjáratom, ettől még nem lesz egy kérdés kamu. Ez a kérdés hetek óta fogalmazódott már bennem.
2020. aug. 18. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!