Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha mondjuk...

Mit lehet tenni ha mondjuk bedobnak téged primitivek közé es hiaba mondod a valót, nem értik meg, hanem tàmadnak miatta es elhordanak mindennek?

Figyelt kérdés

Nem értik az àrnyalatokat, kicsavarjàk amit mondasz teljesen màssal pèldàloznak es minösitgetnek személyeskednek a tetejèbe.

Szövegértelmezés sem megy.

Hiaba forditod le faèk egyszerüre is



#fenyt elnyeli a sötetsèg #ösbunkok közt egyedül
2020. aug. 20. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Lasd Semmelweis Ignàcot vagy barki "nagyot", akit szinte meglincseltek korabban azert amivel ma életeket ovnak meg.
2020. aug. 20. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer megpróbálom megértetni magam, ha nem megy átlépem az illetőt.

Néha ha olyan kedvem van, akkor ki karírozom, játszok egy kicsit vele,hülyét csinálok belőle a saját fegyverével, de ez nem azt jelenti, hogy érdekelne is mit mond, főleg az után, hogy leszerepelt előttem.

Viszont vannak olyanok is, akik meghalják, mit mondok, és elindít bennük egy pozitív folyamatot.Végül is ez a cél. Meg ha menet közben kiderül, hogy értelmes, befogadó-egy ilyen gárdából egy személy-mert felgyulladt a lámpása, akkor átadom az ismeretet, hogy legyen lehetősége az áldásra. Hogy ezzel él-e az illető, vagy hagyja földre hullani, az már a szuverén életútja szerinti. A dolgomat, amiért én ki lettem küldve-megtettem.A többi a másik egyénen múlik, és annak befogadóképességén.

Én nem felejtem el honnan jöttem, és mennyivel nehezebb volt amíg nem volt net egy kritikus helyzetben, nem volt segítség, nem volt támogatás és támasz, mert egyedül voltam, és kerestem ezerrel a dolgokat. Ma már lényegesen könnyebb informálódni..csak szűrni kell tudni.

2020. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2020. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2+ Aztán olyan is van, amikor szellemi támadást kap az ember, ott mások a játékszabályok, és sokkal keményebben, mint amikor áldást osztasz:D
2020. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Otthagyni azt a környezetet.
2020. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak elég az utcán menni ehhez
2021. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer elmondom, aztán hagyom a fenébe. Nekem nem éri meg.
2021. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!