Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus terjedése...

A koronavírus terjedése egyértelműen felgyorsult, teljes mértékben időszerű az újabb, korábbinál szigorúbb kijárási korlátozás újrabevezetése. Előreláthatóan mikor fog végre megtörténni?

Figyelt kérdés
Nem bulikázni, utazgatni, szórakozgatni, társasággal összejönni ki lehet bírni akár 1 évig is, ezek a felelőtlen emberek teljesen tönkretesznek életeket. Több csoportot is feljelentettem a korlátozás alatt, akik nem tartották be a másfél méteres távolságot, ezúttal is ezt fogom tenni.
2020. aug. 21. 11:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
#17 védj minket légyszi azzal, hogy lemondod a netet... Köszi..
2020. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsél, hadd nevessenek rajtad.

Én nem fogok lemondani semmiről a te paranoiád miatt.

2020. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Szemtanúja voltam annak, ahogy rendőrök oszlattak szét többször is társaságot a szemközti parkban még áprilisban az én hívásomat követően. Csak sajnos sokan azt hiszik, hogy a bejelentésnek nincs következménye. Ha pedig a rendőr kiröhögne, vagy viccesnek találná, ő is csúnyan megütné a bokáját, mert kötelessége az ilyen kihágásoknak utánajárnia.
2020. aug. 21. 18:50
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

te valami nagyon megkeseredett, frigid pitsa lehetsz, ha erre élvezel..


tuti te szoktál rendőrt hívni a szomszédra is, aki vasárnap füvet nyír

2020. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
95%
Jelentgess csak nyugodtan, szerintem előbb utóbb emberedre akadsz, aki úgy megver, hogy mire magadhoz térsz, az összes ruhád kimegy a divatból, te élet nélküli szarcsimbók. :D
2020. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
97%
Ja, és még valami, te szerencsétlen. És ezt úgy mondom, mint aki nagyon-nagyon közel áll egy rendőrhöz. A rendőr azért megy oda ilyen esetben, mert bejelentést követően muszáj neki, hiszen ellenőrizhetik. Azt viszont biztosra veheted, hogy az ilyen gyökerek bejelentéseit csip-csup dolgok miatt még ők sem veszik komolyan. Odamennek, és elintézik egy ejnye-bejnyével, sőt, még meg is említik, hogy valami nyomorult bejelentette. :D
2020. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%
Ne etessétek má' a trollt.
2020. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!