Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus terjedése...

A koronavírus terjedése egyértelműen felgyorsult, teljes mértékben időszerű az újabb, korábbinál szigorúbb kijárási korlátozás újrabevezetése. Előreláthatóan mikor fog végre megtörténni?

Figyelt kérdés
Nem bulikázni, utazgatni, szórakozgatni, társasággal összejönni ki lehet bírni akár 1 évig is, ezek a felelőtlen emberek teljesen tönkretesznek életeket. Több csoportot is feljelentettem a korlátozás alatt, akik nem tartották be a másfél méteres távolságot, ezúttal is ezt fogom tenni.
2020. aug. 21. 11:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Fel van fújva ez a vírus nagyon, szerintem se veszélyesebb mint egy influenza, és hazugságokkal is túl van generálva , majd egyszer talán kiderül mi az igazság..Össze vissza hazudoznak , jön a második hullám de azért az iskolák nyitnak szeptemberben és maszk se lesz kötelező , de persze küszöbön a halálos vírus a paráztatást fenn kell tartani , majd megint kezdik az emberek paráztatását ha jön az ősz.
2020. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Én most nyáron háromszor is voltam beteg, mandulagyulladás, torokfájás stb. A fene tudja mi bajom volt. Egyszer sem maradtam itthon, végig jártam dolgozni, mentem bevásárolni, éltem az életem. Gyerünk, jelents fel engem is!
2020. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Én nem fogok egy hetet se elpazarolni az életemből, amiért te rettegsz.

A fentieket ugyanúgy csinálom, mint eddig bármikor, csak maszk és tripla fertőtlenítéssel. Amíg valaki az utóbbi kettőt se tartja be, addig meg se forduljon a fejében, hogy megmondja, hova mehetek és mit csinálhatok

2020. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, szeptembertől lesznek korlátozások, nem tudom, mennyire igaz.
2020. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Házmesterország
2020. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
14 Igaz hát. Viktor, meg a slepp hazajött horvátból, most már jöhet a határzár. És ti még mindig nem hiszitek, hogy az egész vírus mizéria csak színtiszta politika?
2020. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Én mindenesetre továbbra is feljelentem a szabályszegőket. Egymás védelme ilyenkor a legfontosabb.
2020. aug. 21. 15:04
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki élni, és nem csak túlélni szeretné a z életét, kérdező. De hadd mondjak neked valamit; vegyél kicsit vissza ebből a fene nagy rettegésből, mert a félelem az egyik legnagyobb gyilkosa az immunrendszernek. Tehát pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél.

Egyébként meg azokkal értek egyet, akik azt mondják, hisztéria az egész. Meghalt 600 öreg, krónikus betegségek sorában szenvedő ember? Aztaqurva! Kávéfőzésbe többen halnak bele! Egy valamirevaló influenza elsírja magát, ha nem tud minimum tízezres halálozási rátával dolgozni.

Az Egyesült Államokban évente 106 ezer ember hal meg gyógyszer-mellékhatások következtében, 98 ezer orvosi műhiba miatt, 37 ezer szükségtelen beavatkozások folyományaként, 88 ezer az egészségügyi ellátás során szerzett fertőzésben, és így tovább.

Hol van ezekhez képest a 600, amúgy is halálán levő személy? És akik meghaltak, miért is tilos azokat felboncolni? Nehogy kiderüljön, hogy tulajdonképpen MIBE is haltak bele?

2020. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%
Járványügyi szaktekintélyt tisztelhetünk a személyedben? 😂
2020. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsed, aztán majd még a rendőrök is körberöhögnek. :D Mi is elmentünk kirándulni, nyaralni ésszerűen betartott feltételek mellett. Nem fogok azért otthon rohadni 5 évig, mert az amúgy is holnap sírban levő 98 éves Manci néni meghalt .. a miben is? Idén különös módon mindenki csak ebbe hal bele, holott normális esetben van influenza, rák, nyáron a meleget nem bírók rosszullétei..

De tudjátok mi a durva? 2020-ban ezekbe SENKI sem hal bele. Csak koronába.. Na, ezen agyalj kérdező!

2020. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!