Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai magyar...

Szerintetek a mai magyar fiatalsag hany szazalaka drogozik tartosan?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 15:54
A kérdező szavazást indított:
5%
10%
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
43 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Legalább 60, mert az alkohol is kábítószer
2020. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarok találgatásba bocsátkozni, és ilyen kérdésekkel sem kéne szerintem. Viszont ha valaki tud ksh-adatot pl., az belinkelhetné...
2020. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jo akkor pontosítom a kérdést. Hány szátalék él pszichoaktív szerekkel?
2020. aug. 22. 15:58
 4/15 A kérdező kommentje:
százalék*
2020. aug. 22. 15:59
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

"Jo akkor pontosítom a kérdést. Hány szátalék él pszichoaktív szerekkel?"


Pontosíthatod, akkor sem lehet erről találgatni, mert az oldalt látogatók nagyrésze nem statisztikai szakember, vagy bűnügyi szakértő. Hasraütésszerű adatokkal meg hogyan leszel előrébb?

2020. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Hat figyelj. Ez csak egy pelda lesz. Regen mikor nem voltam ebbe az egeszbe benne es elmentem bulizni es csak ittam nem nagyon lattam meg droghasznalokat akkor ugymond nem is figyeltem hogy korulottem ki van beallva. Amikor elkezdtem hasznalni en is sok cuccot es mar tudtam hogyan is nez ki egy beallt ember akkor bizony szembesultem azzal hogy ha elmegyek egy atlag discoba ahol vannak mondjuk 200an abbol a 200emberbol bizony 120ember bevan bogyozva mint a szar, 30ember felvalltva jar spurizni a wcbe, a maradek pedig iszogat😃 szoval eleg sokan csinaljak. Es nem csak buliban csinaljak. Utcan, otthon. En sem csak buliban csinaltam regen. De halaisten sikerult mar lassan egy eve tisztanak lennem. Remelem igy is marad.
2020. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 A kérdezőt nem érdeklik a valós statisztikai adatok, arra kíváncsi, hogy mi hogyan látjuk a helyzetet.
2020. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 5-os valaszolo miert nem tudsz inkabb csendben maradni? Nem ertem mi a fene bajuk van az embereknek? Minden egyes kerdesbe belekottok, tenyleg ennyire elvan szomorodva a magyar nep, nincs jobb dolgotok? Miert nem lehet akkor csak szimplan figyelmen kivul hagyni a kerdest? Ha nem tetszik egy kerdes nem kotelezo valaszolni, az eszem megall toletek.
2020. aug. 22. 16:12
 9/15 A kérdező kommentje:
A tobbieknek koszonom a valaszokat!
2020. aug. 22. 16:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan helyekre jár, meg olyan közösségben lóg, ahol sokan drogoznak, az nyilván magasabb százalékot fog bejelölni, mint az, aki nem nagyon találkozik ilyennel. Ebből semmit nem fogsz tudni leszűrni.
2020. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!