Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez hogyan hat a...

Szerintetek ez hogyan hat a magyar emberekre? És mi lesz a fiatalsággal?

Figyelt kérdés

A fiatalok nagyon nagy része semmi. Piálnak , cigiznek, roszabb esetben drogoznak, menősködnek, a való világ és az édes élet a példa nekik, nem képesek semmire, sötétek, és ez egyre roszabb lesz... :(


Másfelől a magyar lakosságra teljesen hülye hatással vannak a tv műsorok, meg mindenféle újságcikkek....


persze tisztelet a kivételnek !! :)))


2014. máj. 12. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem néztem régebben se idióta műsorokat, de most hogy már vagy 1 éve legfeljebb egy-két sportműsort nézek, és néha belebotlok másba... Szörnyű az a sok szenny, ami ott lemegy. 20/F
2014. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Borzalom a köbgyökön.
2014. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy őket szidom, fogok egy jó könyvet és elmélyedek benne. Nem hibáztatok senkit azért, mert nem érdeklődik olyan iránt, ami számomra szent. Manapság a testiség az első, konditermek, szoláriumok, facebook. De emögött rengeteg olyan ember él - hála az égnek -, aki művelődik és érdeklődik a tudás iránt.
2014. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek, hogy a tinik a való világot és az éjjel-nappal Budapestet nézik?! Jelentem, egy ilyen embert sem ismerek, pedig 18 éves vagyok! Le lehet szállni rólunk, attól még, hogy nem látod a fától at erdőt, nem kell egy kalap alá venni az egész fiatalságot, mert rengeteg a normális tini, többen is vagyunk!
2014. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval a több mint egy millió alkoholista nagy része fiatal?

A mostani generáció, pont olyan mint az eddigiek, 99%-ban selejt.

2014. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad soha általánosítani!A mai fiatalok közt is vannak szép számmal normálisak,kedvesek,műveltek is.Sajnos olyan világban élünk most,ami egyáltalán nem kedvez a családi értékeknek.Ez rányomja a bélyegét a családokra,és így sajnos a gyerekere is.Ha nincs valaki mögött szerető család,vagy legalább valamilyen erkölcsi példakép,tartalom,akkor olyan lesz mint amilyen a környezete.Sivár,érzéketlen,durva.Ha a család nem mutat kellő példát egy fiatal számára,akkor csak valamilyen közösség,vagy pl. sport,ami még jobb embert faraghat belőle.Máskülönben csak sodródik az árral.
2014. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen ez az egész egy nagy agymosó gépezet része!Úgymond le butítanak minket egy bizonyos szintre mert az okos ember nem engedné ezt a sok mutyit meg stb stb

Szerintem is a mai fiatalság egy rakás kaki!Viszont nem egytől egyik léhűtők,vannak olyanok is akik annak tűnnek,de valójában nagyon jó gyerekek.

De amúgy felháborító volt az is ,mikor nemrég a hiradóba mutatták hogy jönnek át a határon az ukrán fiatalok mert félnek a besorozástól.... Na ezek tényleg szánalmasok!

2014. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira súlyos a helyzet. Minden generációnak megvan/volt a maga hülyesége és az idősebbek rendszeresen sokkolódtak azon, hogy hova fog a következő generáció romlottsága vezetni. Éppen ezért mégis mivel különb az előző generáció, vagy az azt megelőző? Szerintem általánosságban elmondható, hogy az idősek a felnövő generációktól várják a megoldást mindenre aztán meg csalódottak, hogy ők is ugyanolyanok, mint amilyen ők voltak. Legalábbis én ezzel tudom csak megmagyarázni jelenleg, hogy napjainkban és egy több, mint 2000 éves filozófiai szövegben (évekkel ezelőtt olvastam, talán Platóntól volt) is azzal találkozok, hogy azok a fránya fiatalok milyen reménytelenek. Csak hát 30-50 éve azokra panaszkodtak, akik jelenleg teszik. :) Ami pedig a médiát illeti, szerintem nem sok vizet zavar. Persze, sokakat tudnak manipulálni, de mindig lesz egy jelentősebb réteg, aki igényli a művelődést és nem elégszik meg azzal a szennyel, amit kínálnak.
2014. máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiatalkori piálás, cigizés, bulizás, nem zárja ki a műveltséget.

Nem szabad így beskatulyázni a fiatalságot. Nem csak "iszákos idióták" és "kivételek" vannak.

2014. máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!