Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai magyar...

Szerintetek a mai magyar fiatalsag hany szazalaka drogozik tartosan?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

8.

Én sem értem, te miért húzod fel magad ezen ennyire, nekem ebből az jön le, hogy neked van valami bajod, mert nem tudsz semmi kritikát elviselni. (Nem értem, miért kell ezen ennyire kiakadni: "az eszem megáll tőletek", stb).

Ez egy szabad fórum, az szól hozzá, aki akar, és bizony, benne van a pakliban, hogy kritikát, vagy ellenvéleményt kapsz. Ha ezt nem tudod kezelni, érdemes megfontolni az oldalról való törlésedet.


Én azért szerettem volna tudni, mégis mi az oka a kérdésfeltevésednek, mivel leszel előrébb néhány tipptől. Szerintem jogom van kíváncsinak lenni anélkül, hogy egy ékezetet használni nem képes anonim felhasználó felháborodva elkussoltasson.

2020. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
KB az ismerőseim 80 % drogozik sajnos
2020. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek elég sok tizenévest, nagy részük nyomja a füvet, meg a bogyókat, legalábbis bulikban. Hogy mennyien válnak tartós fogyasztóvá, azt nem tudom.
2020. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg az 5 lesz a helyes.
2020. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gimis osztályom ~20%-a sokszor drogozott/ drogozik, és sajnos rajtuk kívül is ismerek többeket, akik ilyen dolgokhoz nyúlnak. De azt viszont nem tudom, hogy közülük kik drogoznak ténylegesen tartósan.

Viszont egy fix, amikor megtudtam, egy-két név hallatán majdnem dobtam egy hátast.

2020. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!