Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti kevesebbnek...

Lányok, nők! Ti kevesebbnek érzitek magatokat a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Direkt nem raktam a szavazásba középutat, muszáj valamerre dönteni;)

ÉRZÉS alapján szavazzatok!

(Az érzelmek egyébként szerintem nem ismerik az egyenlőséget, mindig összemérjük magunkat másokkal, hogy jobbak vagy rosszabbak vagyunk-e.)

Szöveges vélemények is érdekelnek!



2020. aug. 22. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
nekem az volt a kedvenc időszakom, mikor anno a férfiak elmentek a háborúba és 19 évesen meghaltak 😊😊
2020. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudok "érzés alapján" szavazni, mert ez önmagában nem egy olyan tényező, ami miatt többnek vagy kevesebbnek érezném magam egy másik embernél, akármilyen hihetetlen. Nekem kb. olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy a fekete hajúaknál kevesebbnek érzem-e magam.
2020. aug. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hmm...Mikor beszélgetek valakivel nem magamat hasonlítgatom hozzájuk, mivel alapból nem ugyanaz az életünk.Neki más nehészségei voltak mint nekem, ez fordítva is igaz.Tehát attól, hogy ő is egy emberi lény, nem fogom magamhoz hasonlítani.Szerintem ezt egy idő után megtanulja az emberi.Nem érzem magam többnek, a nemem nem valami elért dolog.Nem kellett semmit tennem érte.Akkor meg miért is lennék attól több?Ó és az emberek nem valami megszámlálható tárgyak, hogy több vagy kevesebb legyél náluk.
2020. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem értem miért csak ez a két választási lehetőség van.

Nem érzem magam se többnek se kevesebbnek a férfiaknál és nemtől függetlenül kellene megítélni az emberek belső értékét.

Számomra minden ember tiszta lappal kezdődik nemtől,származástól,vallástól,identitástól függetlenül.

2020. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek érzéseim, én tudom, hogy több vagyok a nagy átlagnál:P ;)
2020. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es, akkor a válaszod "nem"...
2020. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!