Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan aki miatt lett már...

Van olyan aki miatt lett már öngyilkos valaki?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki miatt lett már valaki öngyilkos mert visszautasította/szakított vele? Milyen érzés volt mikor kiderült, hogy ennyire megterhelte az illetőt?

2020. aug. 24. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegetésben volt már részem. Elég gáz volt
2020. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen lenne,szólnék a szüleinek, hogy hívjanak hozzá szakembert,azt szakítanék a csajjal.
2020. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már éreztem így. Amikor már a 3.ember szakított úgy, hogy más volt mellettem mindegyikünknek ugyan az a lány ráadásul. Egyszerűen nem értettem hogy miért jobb nekik egy 200 kg büdös k*a (tényleg 200 kg volt egy tényleg k*a videói voltak fent stb..) Nem értettem hogy miért dob valaki el 1,5 év kapcsolatot és 18 évnyi barátságot azért hogy olyannal legyen akinél csak egy a sok közül, és hogy mit rontok el hogy mindenki inkább hozzá megy mint hozzám. Persze nem álltam ki a híd szélére és akartam leugrani csakegfordult a fejemben, hogy mi értelme van így élnem ha egyszer mindenkinek ő kell helyettem
2020. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez terror. Aljas dolog. Emellett hülyeség is persze.
2020. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én ha tudok annó olyan dolgot szerezni, amit akartam a fájdalommentes halálhoz, akkor én megtettem volna. Nekem egy nő tette volna fel a végső pontot az "i"-re, az adta volna meg a végső lökést, mert az előtt is voltak komoly mentális problémáim. Szerintem, csak egy tönkrement házasság, vagy szerelem miatt szimplán nem tesz az ember ilyet, csak olyan akinek más is van még a háttérben és ez adja meg a végső lökést
2020. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha már valaki ilyennel fenyegetőzik ott már vannak gondok a toronyban. Nem is akarnám folytatni. Szép lassan leépíteném a kapcsolatot. Megoldható, hogy az illető ne legyen belezúgva totál a másikba, csak okosan kell csinálni
2020. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!