Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett minden 2. ember fotós?

Miért lett minden 2. ember fotós?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy hirtelen mindenki hatalmas művészlélek lett, és boldog/boldogtalan fotózni tanul, ebből akar megélni.
2020. aug. 25. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a tetoválo müvész ismerősök gyarapodtak meg
2020. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok fotós. Pedig itt a 2. vagyok.
2020. aug. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert ha jól csinálod, jobb az órabérje mint egy ügyesebb diplomásnak akár.

Csak a hangsúly a 'ha' szócskán van, ugyanis én 7 éve foglalkozom álló és mozgóképpel egyaránt és nem állítom hogy értenék hozzá olyan szinten hogy profi fotós lehessek, valaki meg fél év kattingatás után már fotóssá avatja magát és stúdiót épít, profi gépet vesz, mert komolyan elhiszi hogy ért hozzá.

Persze a kivételt(ami gyakorlatilag 0,0001%) leszámítva ez nem így van, maximum a hozzá nem értőkről tudnak egy kis pénzt lekarcolni.

2020. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert tök jó hobbi.


Élvezetes. Ennyi. :)

2020. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Csak hobbi szinten fotózom, pl. utazáskor. Nem másoknak, hanem magamnak. Nem ebből akarok megélni, de tetszik hogy lehet jó képeket készíteni, ha ügyes az ember és gyakorol. Bocsi utólag is, amiért szeretek valamit. :)
2020. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hobbiként fotózok, elsősorban túrázáskor. Jó, mert meg tudom örökíteni miket láttam, meg néha speciálisabb képeket is csinálok. Na meg élvezem csinálni. Pénzt nem akarok keresni vele, már csak azért sem, mert elrontaná az élményemet, ha azt kellene csinálnom, amivel épp keresni tudok, és nem azt, amit szeretek fotózni.


Emellett a technikai részét is érdekesnek találom.

2020. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is tapasztalom. És azt is, hpgy ezek az ismerősök általában azt hiszik, hogy ha vesznek egy profi gépet, attól tehetségük is lesz.
2020. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Ha megnézitek a fényképezőgép eladások alakulását az elmúlt években, nem lehet túlzottan bő az a réteg, amiről beszéltek. Viszont a digitális fotózás elterjedése óta nagyon sok területen visszaesett a fotósokra az igény, gondoljatok csak arra, hogy anno sokkal többször hívtak fotóst szimpla csaladi fotózáshoz, ezért tűnik relatív soknak az önjelölt Pistike is.
2020. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert van egy mobil telefonja, és abba beépítve van fényképezőgép. És azzal kattingat. Nem baj, hogy nincs témája, belóg minden, zavar a háttér és ellenfény is van. Neki tetszik. És azt hiszi, a kattingatással ő fotós lett :-)


A kormányhivatalban a személyi igazolvány csináltatásnál a hivatalnok beültetett egy webkamera elé és lefotózott. Alulról is világítottak :-) Olyan lettem a képen, mint egy 10 napos vízihulla. Mondtam a hivatalnoknak, hogy "régen ez egy külön szakma volt! Úgy hívták fényképész!" Csak nézett rám bambán - nem is értette mit mondok :-)

2020. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!