Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sminkelnek a nők? Miért...

Miért sminkelnek a nők? Miért hiszik azt, hogy attól szebbek lesznek, hogy az arcukat festővászonként használják és egy új arcot festenek maguknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 19:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
1%
És még milyen ocsmányul is ír... Ezért mondtam, hogy ki kell szűrni közülük a hülyéket...
2020. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
92%

Meg is tudod indokolni, hogy miért én vagyok a hülye, tizenegyes?

Nyilván nem.

Te alá tudod támasztani, hogy miért magadért sminkelsz? Mi a funkciója? Hajrá!

2020. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
6%

juj de frusztrált ez a nő. ha gyűlölöd a férfiakat, nem kötelező velük semmit se kezdeni.

én nő vagyok, de nem értem a maszkszerű sminket. természetesen is lehet szépnek lenni, sminkkel kiemelni egy-két dolgot. de hogy egy tök más arcot odafessen, az szerintem beteges.

2020. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
38%

Időnként kimondottan ijesztő, amikor körül vagyok véve elmebetegekkel.

Na de még mindig jobb itt a neten, mint az utcán.

2020. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
9%
Na tessék. Érvelni már nem tud, csak fröcsögni. :D
2020. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
94%
Mert a férfiak szerint "természetes" szépséget csak sminkkel lehet elérni. Elég álszentek a férfiak. Nem is veszik észre a natúr színárnyalatú sminkeket.
2020. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
17%
Azért a bohócjelmez, mert szeretnek maguknak s másoknak is hazudni reggel-délben-este s éjjel meg sötétben lenni-levegőhöz jutni:DDD
2020. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:

"Miért gyúrnak a pasik, és csinálnak maguknak lufiizmokat? Egyrészt ocsmány a lufi, másrészt ezt mindig hányadék fejű pasik csinálják, akik így is, úgy is hányadékok maradnak!"

Pont rossz hasonlat. Ha férfi, ha nőaz illető, ha kigyúrja magát, azért tesz. Nem odafesti magának az izmokat.

És aki azt írja, hogy férfi vagyok: tévedsz, mert nő.

2020. aug. 31. 20:47
 19/66 anonim ***** válasza:
15%
Nekem is írt valami dúvad, azt hitte, hogy férfi vagyok. Szegényke. :D
2020. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
87%

"ezt nőként én sem értem. mondjuk én elég szerencsés ábrázattal születtem.


de csalásnak látom, amikor egy tök más arcot odafest magának. hozzá még a haját is befesti. lefogadom, meg se ismerném festék nélkül."

Annyira szeretem amúgy, hogy van pár nő, aki úgy van vele, hogy ő jobb lesz attól hogy " ő nem olyan mint a többi ", leszól másokat a semmiért, adj egy kis időt.Ki találom, csak pasikkal barátkozzól, mert a nők "túl drámásak".Neked amúgy nem mindegy, hogy smink nélkül fel se ismernéd?Neked azzal rosszabb lesz?Én szeretek sminkelni, van, hogy lassan rajzolok az arcomra, ez is az egyik módja annak, hogy hogyan fejezzem ki magamat.Szeretek sminket hordani, mert jobban érzem magamat, plusz elkészíteni is szeretem.Amúgy se szeretnék olyannal randizni, aki csak a külsőm miatt szeret.

2020. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!