Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sminkelnek a nők? Miért...

Miért sminkelnek a nők? Miért hiszik azt, hogy attól szebbek lesznek, hogy az arcukat festővászonként használják és egy új arcot festenek maguknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 19:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
32%

40


Akkor buta vagy, hiszen értelmetlenre szórod a gubát, cseszteted az arcbőröd feleslegesen, másoknak akarsz megfelelni, akik le se pottyantanak...stb..., de te dolgod:))))


Ha tisztálkodás helyett fújkálod magad, az is te dolgod, de sokkal szimpatikusabb-kellemesebb egy tisztaság illatú ember, mint egy édességbolt szagú felhő;)

2020. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom eldönteni amúgy, hogy trollkodsz, vagy ezeket komolyan gondolod.


"értelmetlenre szórod a gubát"

Gondolom te csak és kizárólag csupa hasznos, nagyon hasznos dologra költesz. SOHA semmi élvezet.

1-2 évente párezer forintot "elszórok" parfümre, borzalmas.


"cseszteted az arcbőröd feleslegesen"

Mivel? Azzal hogy nem áll rajta a zsír? Szegény bőröm. :)


"másoknak akarsz megfelelni, akik le se pottyantanak"

Ezt hol olvastad?

Azért használom az emlegetett termékeket, mert NEKEM tetszenek.

Honnan veszed, hogy a családom, barátaim le se pottyantanak? Wut? :D


"Ha tisztálkodás helyett fújkálod magad"

Hol írtam arról, hogy tisztálkodás helyett fújkálom magam? :D


"sokkal szimpatikusabb-kellemesebb egy tisztaság illatú ember, mint egy édességbolt szagú felhő"

Maximálisan egyetértek, épp ezért nem borítok magamra fél üveg parfümöt reggelente (mint ahogy teszik páran), hanem csak egy fújásnyit használok, attól messze nem lesz szagos felhő. :)

2020. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
17%

Engem te sehova, ágyra se döntsél;) :DDD


Az tuti, hogy nem költök púderre s marhaságra...


Azzal cseszteted bőröd, hogy bepanírozod a zsírt rajta arcodon mosakodás helyett;)

Pipilni ki lehet menni óránként minden melóban, pofit lemosni is ennyi erővel..s még tisztítás után a bőröd is fellélegzik, nem lesz az a két testet kihordott sem a terheléstől;)


Ja, ez a közvetlen környezetedért van akkor már s nem a munkahelyért, mint eleinte írtad:)))

Mi ez a "wut"? Tényleg kutyás boltba tévedtél? Ott "vau" van :DDD


Az a gond, hogy tisztálkodásról nem is írtál csak reggel felöntöd magadat azt go work...onnan;)


Az a fújás egy slagból jön, akkor van az üvegnyi is:)))

A kulturált "bűzfedő" használata, akkor megfelelő, ha a másik ember csak pár centire ( 5cm ) érezheti meg rajtad;)

Minden más esetben gááááz...

2020. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
89%

De írd már le, hogy miért "mosakodás helyett"?? :D

Én is simán nevezhetnélek butának, mert kitalálok rólad valami valótlant, csak mi értelme lenne? :D


Wut = internetes szleng, amit bátorkodtam használni, ha már interneten vagyunk. [link]


Mi az, hogy nem írtam tisztálkodásról? :D

#31 "megfelelően ápolom-tisztítom is a bőröm"

#33 "mielőtt megfelelő arcápolási rutint és étkezést kezdtem volna "alkalmazni"

#35 "Amint hazaérek melóból, irány lemosni az arcom."

#40 "reggel felfújom, este meg lezuhanyzom"

....

Végülis ja, sehol nem írtam, hogy tisztálkodnék. Nem is utaltam rá... :)


"akkor megfelelő, ha a másik ember csak pár centire ( 5cm ) érezheti meg rajtad"

Igen, pont így gondoltam, így használom a parfümöt. Én is rosszul vagyok a szagcsóvát húzó emberektől.

2020. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
35%

44


Mert, ha zsírosnak érzed bőröd, akkor lemosod naponta többször, de te reggel felmaszkolod magad s estig hagyod rajta...


Nem találtam ki semmit, te írtál magadról...ehh:(


Én nem beszélni angola, nem érteni duma;)


31...szerinted, de abban semmi megfelelő, ha félnapra bepanírozod arcod;)


33 Ez most mi...ez csak egy fél sztori...


35 erre a 31-re adott válaszom ismét.


40 S az esti zuhany kitart az izzadós arcon másnap estig a panírozással:))))


Remélem képet nem akarsz feltölteni a végén, hogy így kezdem a napot s így végzem a sminkkel:))))


Az a baj, hogy sokan így gondolják, de már úgy megszokták a "kicsi fújást", hogy fel sem tűnik a kiürített tartálykocsi sem:)

A szaglás idővel betompul s kevésbé érzi az illető, aztán még egy kicsi puff, még egy kicsi puff....mások meg pff:DDD

2020. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Nem azért, de ha ennyire zsíros a bőröd, akkor miért nem mész bőrgyógyászhoz? Nekem is ez volt a problémám, fénylett a homlokom a zsírtól, olyan szinten zsíros volt. Elmentem bőrgyógyászhoz, ő tovább küldött vérvételre, meg minden vizsgálatra, és kiderült, hogy pajzsmirigyemmel van baj. Szedtem rá gyógyszert, meg kaptam rá kenőcsöt.
2020. szept. 1. 16:15
 47/66 anonim ***** válasza:
89%

#46

Voltam bőrgyógyásznál, mint írtam javult a helyzet.

2020. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 Miss Endzsi ***** válasza:
58%
Nekem is zsros az arcbőröm, normálisan eszem, edzek, alapozó és púder pedig segit, hogy ne tömődjenek el a pólusaim. Fényvédőt is használok, ami eleve zsirosabb réteget képez. Neked megfelel asminktelen arc, egyszerű öltözet. Én meg olyan vagyok, hogy kell az erős smink (alapozó, púder, kontúr, highlight, rúzs, szemöldök igazitás, szempillaspirál). Alapból szép arcom van, ezek kihangsúlyozzák, ahogy tetszik a testem ésa zt is kihangsúlyozom, mert örömöm lelem benne, a barátom pedig büszke, akkor is büszke, ha melegitőben vagyok sima toppal, smink nélkül is szeretkezünk. 10 éve sminkelek semmi baja a bőrömnek, ugyanúgy néz ki, mint 16 éves koromban. Másnak meg az felel meg, hogy bb krémet dob fel, szempillaspirállal. Engem az se zavar, ha valakin egyáltalán nincs smink, csak az, hogyha elkezdi szidni azokat, akik viselik. A probléma inkább nálatok van, mert valamit kompenzálni akartok a negativ érzéseitekkel, amit felénk tápláltok. Sokaknak fáj a másik magabiztossága, hogy tud mosolyogni másokra, élvezi az életet, úgy, hogy nem árt másoknak.
2020. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
36%

48


A gusztustalanságot nem lehet irigyelni csak szánni s azt is, hogy valaki ezt a sok marhaságot benyeli még párjától is aki azért bólogat, mert tudja "ilyen" vagy s nem akar hisztit...cirkuszban a bohócok helye;)


ui: a szarkalábak is elkerültek azóta vagy csak növelted a vakolatot s hazudsz magadtól kezdve mindenkinek, "mint 16 éves koromban"..:DDD

2020. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 Miss Endzsi ***** válasza:
Nincsenek szarkalábaim, nem megyek ki fényvédő nélkül. A páromat pedig nem érdekli van-e rajtam smink, az utolsó dologként jutna eszébe a gusztustalanság rólam. Az ismerősei pedig irigykednek. Az egyetemen, utcán sokaknak teszek, nem hiszem, hogy gusztustalannak tartanának. Ha kevés sminkben vagyok is ez a helyzet, nem ebből fakad a szépség.
2020. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!