Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sminkelnek a nők? Miért...

Miért sminkelnek a nők? Miért hiszik azt, hogy attól szebbek lesznek, hogy az arcukat festővászonként használják és egy új arcot festenek maguknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 19:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

"mint írod társadalmi elvárásból"

Ember, ezt nem én írom, ezt te aggattad rám. :D


"Nem írtam, hogy utálnak ismerőseid"

Csak azt, hogy a hátam mögött kibeszélnek és röhögnek rajtam amiért szempillaspirált használok. Nekem ez a kettő kb ugyanaz. :D

2020. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
0%

61


Remélem két pöndörítés közt nem zavartak a tények:))))

Talán, de rád illett, mint bili a hasmenéses gyerek fenekére:D


Akinek más a véleménye tiédtől az már gyűlöl is téged...oké:DDD

2020. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

#62

"Akinek más a véleménye tiédtől az már gyűlöl is téged...oké"

Ezt meg honnan szedted? Vagy akkor te mindenkit kibeszélsz és kiröhögsz, akinek más a véleménye? Vagy mi? :D

Csak mert ha engem valaki egy szros szempillaspirál miatt kiröhög meg kibeszél, az NYILVÁNVALÓAN nem szeret, de még csak nem is kedvel. Nekem se tetszik az erős smink pl., mégse jutna eszembe kibeszélni meg kiröhögni az erősen sminkelő ismerőseimet. Max ha utálnám őket, akkor csinálnék ilyet. :)

2020. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
0%

63


61-ben a válaszom miértje, te írtad;)


Milyen álszent kapcsolataid lehetnek:DDD

Én elvárom a nyers őszinteséget pláne közeli kapcsolatok terén.Ha sz@rul áll a ruha, hát mondja ki s ne azt, hogy hááát ez nem az igazi.

Mert van különbség s vajon sejted e mi...


Ha sz@rul, akkor sehova se jó a ruha.

Ha nem az igazi, akkor még egy egy birka alkalomra megteszi...

2020. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

"Milyen álszent kapcsolataid lehetnek:DDD

Én elvárom a nyers őszinteséget pláne közeli kapcsolatok terén.Ha sz@rul áll a ruha, hát mondja ki s ne azt, hogy hááát ez nem az igazi."

Nyilván, nekem is így működnek a baráti kapcsolataim. Pont ezért nem fognak a hátam mögött kiröhögni, kibeszélni. :)

2020. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
0%

65


Várj, megyek s templomban olvasom el soraidat újra s elhiszem...talán ott sikerül;)))

2020. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!