Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sminkelnek a nők? Miért...

Miért sminkelnek a nők? Miért hiszik azt, hogy attól szebbek lesznek, hogy az arcukat festővászonként használják és egy új arcot festenek maguknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 19:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
80%

#30

Igen, már változtattam és megfelelően ápolom-tisztítom is a bőröm, így már nem extrém zsíros, hanem csak szimplán zsíros. :)

Nem értem, miért lenne vicc hogy kettő közül az előnyösebb részemet hangsúlyoznám.

2020. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
14%

31


"Szimplán zsíros"? :DDD Oké, ez már a vicc másik oldala számomra:)))

Egy alap zsírosságnak, "nedvességnek" lenni kell más esetben olyan, akár meszelt fal tapintásra s ez az igazán visszataszító a bohócjelmezben.

Amúgy, tiszteletem a változtatásért;)


Előnyösebb rész?....gyakorlatilag egy tenyérnyi szóráson van a másik részeddel, ezért vicc:)))


Abba gondoltál valaha-kérdezted, hogy a másiknak, milyen érzés ezt közelről látni vagy tapintani-érzékelni?

Én ha látom a "festékport" a pillákon már kiráz a hideg...vastagon állnak...borzasztó s merül fel a kérdés, nem idegesítő, hogy még a szemeid sem tudod néha jóleső érzéssel megdörgölni.


A lényeg az, hogy ha valakinek bármi részed vagy egészed tetszik, pont nem a kulimászra kíváncsi vagy "útjelző nyilakra", tudja azt ő magától is.

2020. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
80%

#32

Megkérdezhetem, hogy mi olyan vicces ezen?

Igen, az egészséges bőrön vannak zsiradékok, ez normális. Aztán van a "zsíros bőr" elnevezésű jelenség, mikor túl sok ez a zsiradék. Nekem ez van. És ez régen sokkal rosszabb volt, mielőtt megfelelő arcápolási rutint és étkezést kezdtem volna "alkalmazni". Azóta jobb, de továbbra is a "zsíros bőr" kategória.

Nyilván kérdeztem, a párom szerint jól áll. Nem ilyen póklábas tapadós pillákat kell elképzelni, normális termékeket használok, ésszel. :)

A szemdörgölés rossz szokás, őszintén szólva én határozott pozitívumnak tartom, hogy a spirál elveszi tőle a kedvem napközben, amikor itt-ott vagyok, nem tiszta a kezem. Nem idegesítő hanem nagyon is jó, hogy valami eszembe juttatja hogy ne turkáljak a szememben így.

2020. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
38%

33


Előbb írtam miértjét...


Ha többet vagy szabad levegőn, az is sokat segít a bőrnek.

Aztán meg ez az egész "fedjük le", mert jobban nézek ki s trend izé..., azért marhaság, mert aminek távozni kell, azt hagyni kell távozni vagy tudod, mi az eredménye gondolom.


Ha őszintébb véleményt akarsz, akkor ne részrehajlót kérdezzél;)

Igaz, párodnak kell nézni fejedet, de ha ez neki tetszik, akkor natúrban már nem is kíváncsi rád s ha x éve így vagy, talán egy esős napon meg sem ismerne elsőre...


Rossz szokás szemdörgölés? Akkor a vakarózás is az s inkább orvoshoz fordulnál, mint ő:


https://www.youtube.com/watch?v=OF4fJbEvKF4

2020. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
91%

"Ha többet vagy szabad levegőn, az is sokat segít a bőrnek."

Oké, munkában csak nem mondhatok fel hogy a parkban ücsörögjek a bőröm kedvéért. :)


"Aztán meg ez az egész "fedjük le", mert jobban nézek ki s trend izé..., azért marhaság, mert aminek távozni kell, azt hagyni kell távozni"

Egyetértek, éppen ezért használok csak púdert, abból is olyat ami hagyja lélegezni a bőröm.


"Ha őszintébb véleményt akarsz, akkor ne részrehajlót kérdezzél"

Nem részrehajlók is inkább pozitív visszajelzést adtak, vagy olyan megjegyzéseket kaptam, hogy milyen jó nekem hogy nem kell sminkelnem. :)))


"ha ez neki tetszik, akkor natúrban már nem is kíváncsi rád s ha x éve így vagy, talán egy esős napon meg sem ismerne elsőre..."

Az együtt töltött időnek MAXIMUM a 10%-ában lát így, szóval nem hinném hogy nem ismer meg a maradék 90% esetben. :)

Amint hazaérek melóból, irány lemosni az arcom. Szóval reggel induláskor, délután hazaérkezéskor, és akkor lát sminkben, ha valami eseményre megyünk - ami elég ritka.


Pontosan, a vakarózás is rossz szokás. :)

2020. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
17%

35


Ez a te döntésed, hogy "park office" melód lesz e;)


Ha valamit lefedsz, azt lefedted...púder..."púder";)


Aztán a hátad mögött is ezt vallották e vajon;)


Akkor a 10%-ban nem ismer meg:))))

Na, itt már mosolygok:)))) Ha ennyire utálod a jelmezt, akkor végképp nem értem meg, hogy a fenének...ennyire azért nem kell másoknak megfelelni...


A kutya s macska meg egyéb állatok is tudják ezt vajon...:DDD

2020. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
77%

#36

Atya ég, ennyi erővel ne mosakodjunk, ne zuhanyozzunk, ne fésülködjünk mert minek kell másoknak megfelelni.... :D

Nekem így tetszik, ennyi.

2020. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
80%
Mindenesetre most jót nevetek ezen, biztos az ismerőseim legnagyobb problémája az életben hogy jól kicsámcsogják a hátam mögött, hogy szempillaspirált használok és ez mennyire gáz már... Teljesen reális. :))))
2020. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
32%

37


Nem igénytelenséget szólok, mint a franciák sziszegő szappant fürdés helyett;)

Egy tök felesleges marhaságot művelsz magaddal trendből...ez a lényeg...reggel felkened magadra, aztán délután levedled veszettül...marhaság az egész, akárhogyan írod;)

El vagy te tévedve, mint plázacica a kutyás boltban:DDD

2020. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
72%

#39

És ha felesleges marhaság, akkor mi van? Parfümöt is használok, tulajdonképpen az is felesleges marhaság, mert reggel felfújom, este meg lezuhanyzom magamról. És?

2020. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!