Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira tartotok a korona...

Annyira tartotok a korona vírustól, mint az elején, márciusban?

Figyelt kérdés
Csak érdekel.
2020. szept. 2. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, vagyis semennyire. Ettől még hordok maszkot, amikor kell.
2020. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lazy Lover ***** válasza:
33%
nem mert rá jöttem hogy fars az egész csak a boltba veszem fel a szájkosarat
2020. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen, mert a vírus nem változott.

Ahol ügyeltek a védekezésre, abban az országban gyengébb volt a fertőzöttség. Viszont a svédeknél nem volt semmi korlátozás, mégsem halt bele az ország.

Nyáron, amikor fellendült a turizmus, kinyitottak a diszkók - újra felerősödött és már a fiatalok körében dúl inkább (az idősekre csak veszélyesebb). Igaz, hogy szeptemberre jövendelték a 2. hullám eljövetelét is...

Egy dolog viszont tény: vírusok, baktériumok fertőzések ellen csak védekezéssel lehet eredményesen fellépni.

2020. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Én az elején sem tartottam és most sem tartok. Ennek ellenére nem lázongok a szabályokat betartom, maszkot veszek ha boltba megyek, ha igénybe veszem a tömegközlekedést, és hordom munkában is. Hülyeségnek tatrom de ha most ez a szabály hát legyen
2020. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Mi változott? Nincs ellenszer, nincs értékelhető oltás, és nem is tudunk róla semmivel sem többet, mint fél évvel ezelőtt.
2020. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg már túlestem rajta (egy háztartásban élő hozzátartozóm elkapta), úgyhogy nem izgulok miatta. Márciusban jobban zavart, hogy esélytelen volt kézfertőtlenítőt és maszkot kapni, amikor már lehetett, akkor is horribilis áron volt, szóval esélyem sem lett volna bármilyen módon védekezni/másokat védeni (már amennyit érnek ezek a dolgok). Márciusban semmiféle módon nem tudták kezelni a betegeket, nem volt semmilyen protokoll az ellátásukra, már talán van pár kísérleti gyógyszer, megfelelő eszközök és külön kórházi osztályok, ahol elkülönítik őket.
2020. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem félek. Márciusban sem féltem a vírustól. Attól féltem, hogy elvesztettem a munkám, és mi lesz velem. Most attól félek, mi lesz, ha már az alap élelmiszerért is több ezreket fizetek.

A vírus miatti f*szkodás miatt félek!

2020. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Öreg szülőmet féltem tőle nagyon. Sokféle betegsége van, nem tudom, túlélné-e, ha elkapnám, és hazavinném neki.
2020. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem változott, ugyanúgy állok hozzá, ahogy márciusban. Magamat nem féltem, fiatal vagyok és egészséges, bár tudom, ez sem jelent teljes biztonságot. Inkább apukámat féltem, akinek több krónikus betegsége is van és a nagyimat, aki már elmúlt 72.
2020. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Márciusban féltem tőle nagyon. Most nem félek, persze a maszkot hordom, nem is kérdés.
2020. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!