Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami jó abban, hogy...

Van valami jó abban, hogy valaki nő? Ha van, akkor mi a jó?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 20:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%

Mindkét nemnek megvan a maga szépsége.


Lássuk csak.


Külső:

👩 adottak szép ruhák, smink, szép nőies hosszú haj (vagy rövid, ki melyiket szereti), parfüm.

👨 ők is jól öltöznek, bár nem a csilivili cuccok a menők, de a nők számára vonzó. Bár smink nincs, de jó illatú parfüm feldobja a ruházatot.


Külsőhöz tartozik a szőrtelenítés is:

👩 náluk divat a hónalj, láb és minimum a Bikini vonal szőrtelenítése. Ma már elvárt, amivel szerintem semmi gond, hozzá tartozik a nőiességhez.

👨 a szőrtelenítés itt is jelen van, csak arcon. Valaki meghadja a bajúszt, szakállat, valaki nem. Ez olyan ízlés függő, mint lányoknál a smink.


Meló:

👨👩 ma már szerencsére nincs az a szokás, hogy csak a férfiak dolgozhatnak. Nőknek is van karrierjük, munkájuk, ahogy a férfiaknak is.


Házimunka:

👨👩 ha mindkettő dolgozik, úgy helyes, ha megosztják a házimunkát vagy együtt végzik, nincs az, hogy ez "női munka". És az együtt végzett házimunka is lehet mulatságos, és boldogan eltöltött idő egymással.


Szülés:

👩 bár még nem szültem, de biztosan jó érzés lehet, hogy egy új élet növekszik a pocakban.

👨 neki is örömteli pillanat lehet az a gondolat, hogy hamarosan apa lesz.


Szülőség:

👨👩 úgy helyes, ha mindketten kiveszik a részüket, mert a gyereknek női (anyai) és férfi (apai) gondoskodásra is szüksége van.


Összegezve mindkét nemben van jó dolog! 😊

2020. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%

Semmi. Mondom ezt nőként. Sokkal több kettös mérce van a nőkre kihegyezve mint férfiakra.:/ Pld h kötelessége a nőnek szülni, ha kicsivel több a szexuális partnerei száma akkor k..rva(ugyanez elnézendő, dícsérendő férfiaknál), nem lehet semmi szőr rajta mert "nem higiénikus" és "férfias", csak akkor igazán szép ha smink nélkül is hibátlan az arca, csak akkor csinos ha lapos a hasa( férfiaknál sokkal elfogadottabb az apatest) ha megerőszakolják az az ő hibája, mert nyilván kiprovokálta a viseletével, amelyik nő nem főz az nem nő, ha tehetős akkor nyilván a férje miatt, ha vezető pozícióra jutott akkor biztos lefeküdt érte... Sorolhatnék ezer példát még.

Nőként ha csúnya vagy, ha szép, ha kihívóan öltözködsz, ha nem, szinte biztos h életed során szexuális zaklatást élsz át legalább egyszer. A szép nők esetében akár mindennapos dolog ez.

Még mindig nincs egyenlőség és sok férfinek erről még mindig fogalma sincs. "SzErInTeD nInCs EgYelŐsÉg??"

Nagyon sok az incel, nőgyűlölő férfi. Él és virágzik a femicid még a 21 században is.

Minden hónapban menstruációs görcsök gyötrenek.

Ha szűlsz akár 14 órát is eltarthat a vajúdás.

A gyereket 80 %-ban a nő gondozza, neveli még akkor is ha együtt van a férjével. Ha a pasi lelép( ami elég gyakori) akkor nyilván 100%-ban.

Még mindig nagyon sok helyen illegális az abortusz, még akkor is ha megerőszakoltak.

Egyfolytában hormonzavaraid vannak. Hol túl érzékeny, hisztis vagy miattuk, hol éhségrohamaid vannak és csak hízol. Sokkal nagyobb arányban alakulnak ki mentális betegségek nőknél mint férfiaknál.

Ha túl vékony vagy akkor undorító deszka vagy, ha túl kövér akkor zsíros malac.

Nagyon sok férfi tárgyként kezeli a nőket, csak a csöcs meg segg számít.

Gyerekes nőnek 30 felett sokkal nehezebb a párkeresés.

Nagyon sok hülye pasi szerint csak 30 éves korig kellőek a nők.

És végezetül általában 20-30 évvel többet kell élniük a férfiaknál.😥

Biztos van még amit kihagytam.

2020. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
57%

Kimaradt:

Nehezebb munkát találni, nem szívesen vesznek fel gyerekes vagy gyereket vállalni kivánó nőket.

Átlagosan 20%-al kevesebbet keresnek.

Női politikusokat vezetőket semmibe veszik.

A családon belüli bántalmazások 90%-nak elszenvedői nők.

Még mindig van ami kimaradt.


A világ a fehér heteró férfiaknak kedvez.:)

2020. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
Hiába pontozzátok le a 9-es-10-esemet, ezek tények! Meg kéne már végre tanulni hogy az értékelési lehetőségek nem "Tetszik" vagy "Nem tetszik"-funkviót töltenek be, hanem a hasznosságot hivatottak értékelni, hogy mennyire válaszolják meg a kérdést. Aki meg azt állítja, hogy az általam írt dolgok általánosságban nem így vannak, az eddig egy barlangban, lakatlan szigeten, vagy párhuzamos világban élt.
2020. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%
funkviót=funkciót
2020. szept. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

Korábban mehetek nyugdíjba elvileg, mint a velem egyidős párom.

Kb ennyi, ebben ki is merültek számomra az előnyök. :D

A terhesség/szülés engem elborzaszt, örökbefogadni pont ugyanúgy tudok, mint egy férfi. A változatos öltözködés nem érdekel, nem szeretem a szoknyát, magassarkút. Hosszú haja férfinak is lehet. Sminkelni nem szeretek. Orgazmusom egy se volt soha, nem hogy sorozatos. Nem igénylem a "kedvességet" vadidegenektől ami a pnámnak szól.

Szóval sok előnye nincs, hátránya cserébe egy csomó.

Nem mondom, hogy "bár férfi lennék", igazából megfelel így, de nem értem miért kéne külön örülnöm és csodásnak látnom, hogy nőnek születtem...

2020. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
Engem az borzaszt el, hogy mennyien nem látják a jó dolgokat abban, hogy nőnek születtek... Mindkét nem jó...
2020. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%

#17

De miért kéne nekem tapsikolni a nemiszervem miatt? Vagy minek kéne pontosan örülni? :D

(#16)

2020. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
19%
Nőké a világ, ha picit is jól néz ki egy nő mindent megkaphat. A nők bármire képesek.
2020. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%

#19, ahogy a férfiak is képesek bármire.


#18, nem kell tapsikolnod örömödben, csak elfogadni, hogy nő vagy, és észre venni az apró dolgokat. A #11-es válaszomban össze hasonlítottam a két nemet, és szerintem nőként is sok örömteli tulajdonsága van egy nőnek. Én is nő vagyok, és szeretek az lenni. Ha férfi lennék, valószínűleg azt is elfogadnám.


#17 voltam

2020. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!