Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami jó abban, hogy...

Van valami jó abban, hogy valaki nő? Ha van, akkor mi a jó?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 20:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

#20

Ha végig elolvastad volna a válaszom, akkor láttad volna, hogy leírtam: Nem mondom, hogy "bár férfi lennék", igazából megfelel így, de nem értem miért kéne külön örülnöm és csodásnak látnom, hogy nőnek születtem...

Nem értem, ez alapján miért ne fogadnám el.

2020. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
3%

Bármit megadnék azért, hogy nő legyek, komolyan gondolkodok rajta, hogy átműttetem magam és nem a nemi szerv, a mellek, a leszbikusság meg hasonló hülyeségek miatt, hanem... Tanulmányozzátok csak át ezeket:


[link]


[link]

2020. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%

#22

Ezekre szívesen írnám, hogy "jó vicc", de még csak az se. Rossz vicc, ami nem is igaz ráadásul. :)

2020. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
36%
22: De viszont van olyan, ami a férfiak javára billen: Ha egy csaj lefekszik egy rakás férfival, akkor ő tetves r*banc, ha egy férfi lefekszik egy rakás nővel, akkor ő macsó király arc!
2020. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

#22

Ha egy nő bemegy azzal a rendőrségre, hogy megerőszakolták, sok esetben nem csinálnak semmit, úgyhogy nem tudom ezt honnan szedted, hogy azzal kezdenének is valamit, hogy valaki megtapizta őket.

2020. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!