Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, ha valaki koronavíruso...

Furcsa, ha valaki koronavírusosnak tart másokat már akkor ha csak köhögött egyet vagy kifújta az orrát éppen? És elkerüli ahogy csak tudja

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 03:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
A natha vagy kohoges nem koronavirus.
2020. szept. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Pl. ha por megy az orrodba akkor is tüsszentesz egyet és kifújod az orrod, mégse vagy beteg.


De az illető agyát, már jól átmosták az biztos. Tiszta pár és félelem.

2020. szept. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Jav. tiszta para..
2020. szept. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen embereknél komoly fedélzeti probléma van, általában ilyen a tömegközlekedési eszközökön szokott lenni ilyen figyelemfelkeltő majmok.
2020. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Járványról akkor beszélünk Magyarországon, ha egy fertőző betegség, például vírus okán legalább 15.600 beteget regisztrálnak az orvosok országosan, hetente. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma KÓRHÁZHIGIÉNÉS ÉS JÁRVÁNYÜGYI FELÜGYELETI FŐOSZTÁLYÁNAK definíciója alapján.
2020. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ennek szerintem meg 1x olvass utana, en tegnap teljesen mas definiciot olvastam.
2020. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Aham, amit a cenzúra megenged, azt a definíciót én is olvastam.
2020. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

#6

Tessék, íme a forrás, első bekezdés:

[link]

2020. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Regebben amikor csak az influenzat ismertuk, teli szezonban utaltam a taknyadzo, tusszogo es kohogo embereket. Ugy ertem a buszon, metron vagy a munkahelyen is. Elobb utobb ugyis bebizonyosodott kb egy ora kozos idotootes utan hogy nem a por meg nem az egeszseg kohogteti es taknyaztatja. Az teljesen mellekes hogy utana kesobb belazasodott e vagy hetekig krehacsolt. Az egeszseges egyed a beteg egyedet kinezi a populaciobol. Most erre ratesz a koronavirus jarvany mert tiszta jellegtelen tunetei is lehetnek vagy azokkal kezdoeik igy aki nem orvoe vagy tenyleg teljesn laikus az megijedhet egysorozatban pruszkolo allergiastol vagy egy egyebkent is dohanyos kohogos embertarsatol. Hiszen honnan tudhatna epp megbetegedett vagy egyeb baja van. Nincs a homlokunkra irva. En megertem ha valaki parazik.
2020. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Koszi, en nem latom hol irnak arrol, hogy hany fotol jarvany a KORONAVIRUS-JARVANY, mert ugyebar betegsegenkent elternek a szamok.
2020. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!