Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is van olyan sok...

Másnak is van olyan sok dolga, hogy munka után képtelenség végigérni rajta?

Figyelt kérdés
Gyereknevelés, főleg beteg gyerek nevelése, egyéb betegápolás, másodállás, tanulás, komolyabb sport, egyéb; mik miatt?
2019. jún. 20. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálok magamnak felesleges köröket, kivétel ez alól persze ha valaki ápolásra szorulna vagy bármi.

Gyerekvállalás ilyen országban szerencsére engem nem érint, tehát a munkán kívül nincs kifejezett dolgom.

2019. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam így: 8 órás munka, gyerekek, háztartás, tanulás. Nehéz, és akárki akármit mond, egyik a másik rovására megy. Amikor suliba jártam, főleg, mikor vizsgára készültem munka után, akkor nem jutott annyi idő a családra, háztartásra. Érdekes, mikor még sportoltam is mellette, sokkal több mindent tudtam csinálni, mert erőt adott, jobban bírtam mindent.

A 2-es válaszolót is abszolút meg tudom érteni, ez egy döntés kérdése, épp elég a munka és az amiatti stressz, teljesen normálisnak tartom azt is, ha valaki nem akar családot vagy egyéb plusz dolgokat vállalni.

2019. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, amióta egyedül élek, azóta nekem sem volt olyan pillanatom, amikor bűntudat nélkül tudtam volna lazítani. Mindig ott motoszkált a fejemben, hogy ezt meg kéne csinálni, azt meg kéne csinálni.

Akár egy mosogatás, akár egy mosás, akár a főzés, akár a porszívózás, és még sorolhatnám. Mindig marad valami a listán.


25/F

2019. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy autista kisfiam. Az ő szükségleteit sorolom előre. Sokat vagyunk együtt vele, játszunk és fejlesztjük. De nyilván a házat is meg a kertet is rendben kell tartani. Én vagyok a férfi, én fogom a füvet nyírni. Meg a fizikailag nehezebb munkákat elvégezni. A feleségem is teszi a dolgát. És ha a gyerek elalszik, van időnk egymásra is. Jó szervezés, és jó időbeosztás kell. Ma például meggy-szedés lesz, és este 10-től befőzés - amikor a fiam elaludt :-) [Szereti a meggy-befőttet.]
2019. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!