Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki magából indul ki =...

Mindenki magából indul ki = struccpolitika?

Figyelt kérdés
Ha rosszat feltételezel, az azért van, meet te magad rossz vagy. Ha jó lennél, nem jutna eszedbe, hogy más rossz legyen. Tehát akkor vagy jó, ha senkiről nem gondolsz rosszat és semmit nem veszel észre, ami erre utalna.

2020. szept. 5. 14:32
 1/6 anonim válasza:
igen
2020. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem. A mindenki magából indul ki azt jelenti, hogy a maga életéből. A tapasztalatainkból élítkezünk a leggyakrabban. Abból indulunk ki, amit korábban tapasztaltunk. Az ember így működik, ez a tanulás egyik formája.
2020. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sokan úgy értelmezik, ahogy leírtad, pedig nem ilyen egyszerű.


Ha szerintem nem normális kicsi babákról pucér képeket facebook-ra felrakni, mert bármi pedofil leszedheti, pedofil vagyok? Nem, csak sajnos képben vagyok, hogy milyen világban élünk.

2020. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

stop,


ha bejönnek a negativ beideződések és félelmek bármiről, a múlt szerinti reagálásunk, akár felvett, tanult, múltból hozott stb...


Vegyük például a kisgyermekeket, senkiről akivel addig nem találkoztak, nem fogja feltételezni, hogy rossz ember mindaddig amig valami negativ hatás nem éri…right.?.

nincs jó vagy rossz…

ha például az intuiciódra hallgatsz akkor valamit jelezni fog neked arról a személyről akiről állítólag feltételeztél valami rosszat right?

2020. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Aki ezzel a szöveggel jön, azzal kapcsolatban felejtsd el, hogy komolyan eltudtok beszélgetni bármiről. Ezt a szöveget ovis szinten ragadt emberek szeretik előrántani, amikor épp képtelenek érvelni.
2020. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit jelent, hogy nem tudod felmérni a másik képességeit, mert nem látsz bele a múltjába. "Hát én ennyi évesen már vadászpilóta voltam. " Nincs semmi együttérzés, csak önfényezés. Mondjuk te elbírsz száz kilót egy kézzel, és valaki elbír ötven kilót egy kézzel. Mondod: hát ez semmi! (Merr te egy kézzel 140 kilót bírsz el)
2020. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!