Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem 23 évesen olyan...

Miért érzem 23 évesen olyan rettentően öregnek magamat? Normális az ha ennyi idősen kb 40 évesnek érzem magamat vagy többnek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kérdés magáért beszél...... Állandóan olyan öregnek érzem magamat, mint egy vénember.



Tudom hogy most jönnek majd az okostojások és osztják az észt hogy "jajj mit sajnáltatod magad,, ,,kamu kérdés" stb. De egyikről sincsen szó! Legbelül olyan öregnek érzem magamat, hogy nem tudom szavakban kifejezni. Légyszíves a feltett kérdésemre válaszoljatok, tiszteljük meg a másikat....



Köszönöm!


(23/F)



2020. szept. 9. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sok szex és sport mindjárt 15 évesnek fognak nézni :) kicsit több életkedvet nagyon fiatal vagy még h megkeseredj találd meg az életben a szép és jó dolgokat. :)
2020. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szex nem érdekel, illetve sportolni csak kerékpározok. Mégse vagyok fitt. Amikor az embert legelsőnek lemagázza egy gyerek, akkor döbben rá hogy ő már nem gyerek, hanem felnőtt férfi.
2020. szept. 10. 10:20
 13/13 anonim ***** válasza:
19 vagyok, sportolok, járok emberek közé, vannak barátaim, van párom, járok iskolába, de akkor is öregnek érzem magam. Lassan húsz leszek, és idén kezdem a 14. osztályt, ezt kimondani nekem nagyon sok.
2020. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!