Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet elektronikusan...

Mit lehet elektronikusan tenni hogy ne nézzen már a fönök hülyének/butànak? Sèrtö, amilyen primitiven magyaràz.

Figyelt kérdés

Évek ota nala dolgozom.

Azaz MINDENNEL maxon képben vagyok, ha kerdesem is lenne felteszem valaszol megoldva.


Szemelyes kontaktunk szinte nincs. Csak elektronikusan (mail, tel)


Egyre jellemzöbb mostanànan az rá, hogy ugy irogat nekem mintha az elsö napja lenne vmi bénàzo betanulonak.


Mintha majmoknak magyaráznà azt hogyan kell hàmozni a banànt.

Mintha lenézne.


Akarmit mond mindenre valaszolhatnàm azt, hogy:

johogy tudom,

alap, hogy meglesz,

köszi szolnod se kellett volna, nem vagyok hülye ezt mindig figyelem,

Ezert minek irtal?


Jelenleg lenyelem nem reagalok semmit vissza.


De baromira irritàl egyre jobban kezd tele lenni a hocipöm vele es màr rà boritanàm legszivesebben hogy milyen alapon néz engem hülyenek, amikor semmivel nem szolgaltam rà??



#hülyének néz a fönök
2020. szept. 10. 09:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

*megy,


(Közben dolgozom..)

2020. szept. 10. 13:16
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
Hátha mindenképp elektronikusan akarod megoldani, akkor szerezzél be egy elektromos sokkolot, és amikor ilyen pofátlan, akkor sokkold egy fél másodpercre. Előbb utobb érteni fogja.
2020. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom h ilyen válaszolókat fogtál ki. Teljesen át jött elsőre is amit érzel és amit mondani akarsz.


Szerintem az, hogy ilyen bénának néz, teljesen érzelmi alapú, szóval frusztrált lehet, lenéz. Simán mondhatod neki: "értem. Tudta/tudtad, hogy nagyrészt amit leir, azokat már tudom? Nincs szükség ezekre, azért köszönöm a segítségét, de felesleges erre pazarolnia energiát."


Ha ilyen szituációk érnek, kommunikacio a megoldás. Ne nyeld le, mert akkor nem lesz változás. Legyel egyenes, és ne aggódj a kovetkezmeny miatt: te megtetted jószandekkal amit tudtál, hogy ne menjen felesleges energia semmire. Ha ő ezt rosszul reagalja le, nincs semmi baj.


És ne vedd ezt magadra. Engem is sokszor fogyatékosként kezelnek.

2020. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszöm a korrekt válaszokat!!!:)
2020. szept. 10. 15:51
 15/22 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Nem kell megkoszoni, orulok hogy segithettem. :)))

2020. szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kijárna már egy IQ teszt is e cégnél hetente...
2020. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ma kiborultam.


Miutàn kb 4 szer közölték hogy devizàt a devizaszámlárol utaljak és véletlenül sem a Ft számlárol, megirtam a közvetlen fönökömnek hogy mièrt néznek engem hülyének?johogy a deviszamàlárol utalok.


A sok ilyen miatt teljesen kezdenek elbizonytalanitani a munkavègzésemben még a gépem is lefagyott

2020. szept. 30. 15:44
 18/22 A kérdező kommentje:

És ez a sértés:

"El tudnád utalni a devizaszàmla diját? Illetve JÓL el tudnád utalni"?


Nem birom már.😲🤕

2020. szept. 30. 15:55
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami más ok miatt azt akarja elérni, hogy felmondj? Náluk akkor szokott menni ez a pszichés hadviselés.
2020. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálunk*
2020. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!