Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet elektronikusan...

Mit lehet elektronikusan tenni hogy ne nézzen már a fönök hülyének/butànak? Sèrtö, amilyen primitiven magyaràz.

Figyelt kérdés

Évek ota nala dolgozom.

Azaz MINDENNEL maxon képben vagyok, ha kerdesem is lenne felteszem valaszol megoldva.


Szemelyes kontaktunk szinte nincs. Csak elektronikusan (mail, tel)


Egyre jellemzöbb mostanànan az rá, hogy ugy irogat nekem mintha az elsö napja lenne vmi bénàzo betanulonak.


Mintha majmoknak magyaráznà azt hogyan kell hàmozni a banànt.

Mintha lenézne.


Akarmit mond mindenre valaszolhatnàm azt, hogy:

johogy tudom,

alap, hogy meglesz,

köszi szolnod se kellett volna, nem vagyok hülye ezt mindig figyelem,

Ezert minek irtal?


Jelenleg lenyelem nem reagalok semmit vissza.


De baromira irritàl egyre jobban kezd tele lenni a hocipöm vele es màr rà boritanàm legszivesebben hogy milyen alapon néz engem hülyenek, amikor semmivel nem szolgaltam rà??



#hülyének néz a fönök
2020. szept. 10. 09:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Szerintem csupan alapbol lenèzhet most igy belegondolva.

Neki sacc 50 ezer Ft-os taskai vannak, menö uj ruhài, szinte naponta jöhet a fodrasztol is, en meg egyszerü taska, ruhazat stb..


Szerintem van egy alap lenézés benne felém, ugy az egesz egyeniségemre, ami ilyenkor latszik meg, amikor kontaktba kell kerülnünk.


En a csori töle függö alkalmazott, ""alattvalo", meg ö a màjer, az ész, a vezetö igy "összezàrva".


Most igy elemezgetve a dolgokat jobban, ez lehet a gyökere.


Ha felmondanék kesz rémàlom lenne neki is, eddig nem talàltunk nekem segitséget sem, (aki levenne rolam feladatokat), nemhogy helyettest vagy "utodot".

2020. okt. 1. 15:24
 22/22 anonim ***** válasza:
Felmondtál? Mi lett a következménye? (Számodra & ô számára?)
2023. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!