Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Motivált már titeket elektroni...

Motivált már titeket elektronikus zene?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne,hogy van e rajtam kívül olyan ember akit motivált már dubstep/egyéb hasonló zene,például engem a DJ Assass1n-frag out eléggé motivál :) Ha titeket motivált már,akkor mi a zene címe?

2014. okt. 15. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a zene mindig motiváló, ha tetszik és ez nem műfaj függő. Én sokféle stílust meghallgatok ami jó, teljesen hangulatfüggő, hogy épp mi motivál. Alapból a valódi hangszerrel játszott zenéket szeretem, tehát rock, blues, folk stb. de számtalan olyan zene van, ami elektronikus alapú, de bejön és ha olyan a kedvem, akkor épp az kell a hangulathoz. Amikor épp teli van a hócipőm az emberekkel, szeretek provokatív zenéket hallgatni, tegnap pl. a Belgától a "Mit parodizálsz" szerzeményüket hallgattam. Alapból pedig oltári messze áll tőlem.
2014. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Motivál arra, hogy ne hallgassam…
2014. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt hallgatok, és igen, kondinál nagyon motivál, volt egy idő, mikor én is pont a Frag out-ot hallgattam.. :D

Amúgy SCNDL-nek vannak jó zenéi, most az új Martin Garrix zene, a Virus, vagy ez: Maradjatok Gyerekek - Kelemen Kabátban ft. Eckü (KatapultDJ & Jolly remix)

2014. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

csak az motivál (pontosabban inspirál, mert rajzolok)

Access to Arasaka - Kill Recorder (főleg a szám második fele)

Access to Arasaka - An Entire Universe

Access to Arasaka - Ixion

Gridlock - UH4.17

Lucidstatic - Noiz3Rush (vs. Neveus)

2014. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Engem szinte mindegyik! :D

Valamikor meghozza a kedvem, hogy sétáljak, edzek vagy valamit sportoljak.. De nagyon sokat rajzolok zenére is :D

2014. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem igen motivál :), hogy milyen dubstep passz az edzőteremben hagytam a pendrivot :DD, de inkább ilyen zúzósabbakra tolom, + keményebb rap, DMX, Eminem stb.
2014. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!