Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen alapon szól be a...

Milyen alapon szól be a maszk(nem)viselés miatt olyan, aki az álla vagy az orra alatt viseli?

Figyelt kérdés
Többször jártam úgy üzletben, hogy bemegyek maszk nélkül (igen, egy polgári engedetlen pernahajder vagyok) és olyan pénztáros szól rám, akin vagy nincs, vagy az álla alatt van a nyakában, vagy az orra alatt. Az ilyen mindezt hogy képzeli?

2020. szept. 12. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Őt is megbüntetik azért, mert rajtad nincs.


Vedd fel a boltban...

2020. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Shai-Hulud ***** válasza:
73%

Tényleg nem cseszegetni akarlak, de a te "polgári engedetlenségednek" az árát a bolti alkalmazott fizeti meg, mikor megbüntetik érte, hogy beengedett.

Biztos ennyire nehéz dolog felvenni egy maszkot?

2020. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Mond neki, hogy igazítsuk meg együtt ki, ki a sajátját.
2020. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
tényleg büntetik őket, asszem 30 ezerre. de tény, hogy ők is felvehetnék...
2020. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem már annak is örülne, ha áll alatt hordanád.

A lényeg, hogy vedd fel.

2020. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utána kérdeztem és néztem, ez csak mendemonda, hogy az üzletet meg az alkalmazottat is büntetik a vevő maszktalansága miatt. És nyugodtan tartson mindenki scheggfejnek, úgy pláne NEM FOGOM FELVENNI, hogy rajta sincs, vagy rajta sincs rendesen. Nem érdekel egyetlen gumiszabály. Ha kötelező akkor mindenkinek kötelező, aki meg nem tartja be, az ne szóljon rá másokra. Ennyi.
2020. szept. 12. 22:32
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen igazad van! A legjobb az lenne, ha holnaptól kezdve senki sem venne fel maszkot, és akkor csak felfogná már a "hatalom", hogy nem vagyunk hülyék.
2020. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagy különb.

Miért olyan nehéz feltenni? 🙄

2020. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

A hitelesség hiánya attól a személytől aki rád szól nem teszi a tettet elfogadhatóvá.


Ha tömegbunyóban megütök valaki és egy másik verekedő rám szól, hogy "hé, nyugodj már le", attól még ugyan úgy előállítanak a rendőrök.

2020. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Jogos, mert igaza van. És ja, ő is felvehetné, de piti dolog megsértődni, ha rádszólnak valami miatt, amit már tudhatnál.
2020. szept. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!