Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dugják ki az emberek az...

Miért dugják ki az emberek az orrukat a maszkból?

Figyelt kérdés

De lehet benne levegőt kapni! Nekem sebészi, ruha és szelepes maszkom is van. Soha nem fulladtam benne. Pedig az én orrom is volt bedugulva.

10 percet nem bírnak benne ki a buszon? Mit tennének a nővérek helyében akik 8-12 órán át viselik?



2020. szept. 5. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel az erővel valóban, mintha rajtuk sem lenne.
2020. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
27%
Nővérnek az a munkahelye ott van rá egy előírás mit hogyan miért . Boltban maszkban,tömegközlekedésen maszk vicces egy kicsit .
2020. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 A kérdező kommentje:
Ha a nővérek nem fulladnak és én sem akkor? Miért dugják ki az orrot?
2020. szept. 5. 20:23
 4/92 anonim ***** válasza:
49%

Mert hülyék és mert nem büntetik az ilyet.

Külföldön a nem vagy nem rendesen használt maszk miatt 200 Euro büntetés jár, és ha fél óra múlva újra elkapják, akkor újra kell fizetni, nem mentség, hogy már megbüntették egyszer.

2020. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
76%

Nekem maszkban kell dolgoznom.A buszon is viselni kell.Bizony kényelmetlen 9és fél órán át hordani.

Mondjuk egy ilyenben kellemetlen fizikai munkát végezni.És valóban nehezíti a levegővételt:


[link]

2020. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
34%
Külföldn valahol nem is használják rendesen kedves 3 mas,ja és sokat ér a maszk, mert a kezeddel ugyan úgy össze fogdosol mindent,de nyugodtan meg lehet fulladni a maszkban,vicc ez az egész minden ez mind csak a maniról szól és arról hogy újra álljon fel a gazdasági sorrend az országokban, örülök hogy hiszel a mesékben, igaz ezeket te nem láthatod csak ha járod az országokat és tapasztalod a dolgokat.
2020. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
39%

Mert akit esetleg úgy látsz az nem is biztos hogy csak arra a 10 percre viseli hanem egész nap.

Nekem pl szüleim is viselik napi 8 órában, utána ha mennek valahova, pl vásárolni (nem csak élelmiszert) és még esetleg ott is összefutnak valakivel akkor még hozzájön minimum 1 óra maszk viselés, ha még mellette lennének ilyen tömegközlekedéses dolgok akkor ott tart megint hogy esetleg még +félóra napiszinten.

Majd van egy ilyen barom hogy miért nem bírja ki azt a 10 percet?? Hát esetleg azért mert az a napi 10 perc nem 10 perc.

Gondolom neked pl aszmád sincs, vagy más léguti betegséged, de sajnos vannak ilyen emberek is, ők lehet fulladnak azért benne.

2020. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
78%

Változó kinek mennyire jó az állóképessége....sajnos van aki rosszul viseli a maszk által okozott minimális "oxigén hiányt".


Én amikor nincs a közelemben senki akkor bizony kidugom az orrom 1-2 percre a maszkból mert rendesen nem kapok levegőt...pl ha megyek a kasszához ás állok be a sorba akkor visszarakom.

A másik pedig hogy akár hogy igazgatom mindig párás lesz tőle a szemüvegem.

Alig várom milyen lesz télen...

2020. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
45%

Tudod kérdező, mert aki így hordja az nem olyan birka és agymosott, mint a többiek, hogy elhiszik, hogy itt komoly járvány lenne.

Drágaság, a járványküszöb hazánkban 15 600 beteg/hét. Hol volt itt ennyi ember?


A szájkosár azért kell, hogy a birka nép k..ssban maradjon és minden intézkedést teljesítsen fejbólogatva minden megkérdőjelezés nélkül.

2020. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
45%
Én rosszul leszek a buszon ha nem kapok rendesen levegőt.nem mindenki 14 éves fiatal mint te, én alapból nem jól kapok levegőt, rá a maszk borzasztó.
2020. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!