Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kislányom hirtelen bulizni...

A kislányom hirtelen bulizni akar menni. Miért? 47/N

Figyelt kérdés

Világ életében itthon ült, magának való leányzó. Barátai nem nagyon vannak, aztán általános iskola után másfelé mentek, más lett a baráti körük. Előző évben fejezte be a szakmait, aztán abban az iskolába folytatva, idén kezdte az érettségit (3 év szakmai, 2 év érettségi, most 17 éves. Kínáltam alkohollal, hátha valamelyik ízlik neki, az évek során kóstolt likőröket, bort, whyskit, de mindegyiket kiköpte, a karamelláson kívül, azon belül is egy bizonyos. Nemrég előállt azzal, hogy következő pénteken megy inni néhány osztálytársával, a szabadban. Mondom neki, szó se lehet erről. Egyrészt vírus van, másrészt nem kell innia ahhoz, hogy bulizzon, egyébként se szereti az alkoholt, minek menne. Most mérges rám, nem szól hozzám, levegőnek néz, amikor pedig már besokalltam, mert túlzásba viszi, hogy amikor beszélek hozzá, hátat fordít. Kicsit kiborultam miatta, de erre is, ő volt felháborodva.


Miért akar hirtelen, pont most, bulizni menni? Miért? Ne adj isten lerészegedik, nem bízok benne, hogy a cigizős, bulizós osztálytársnői hazahozzák. Mesélt róluk, hogy viselkednek az osztályban.


2020. szept. 13. 13:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Te is ezt csináltad ennyi idősen, szerintem normális ha akar egy kicsit szórakozni. Nem értem mit csodálkozol. Októberben úgyis jön a karantén, most még el tud menni. Nem értem miért vagy álszent, te is voltál 30 éve, ne mondd hogy nem.
2020. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem csináltam. Soha nem mentem bulizni, sosem érdekelt, semmi szórakoztatót nem láttam a részegre ivászatban és a táncolásban.
2020. szept. 13. 13:21
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
93%
mert most van abban a korban engedd el nyugodtan de pár szabályt fektess azért le
2020. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt nehezen hiszem el, főleg hogy akkor semmi nem volt se internet se semmi. Biztos nem otthon olvastál egész életedben. Ez az egyik, a másik a buli nem egyenlő azzal hogy hányásig issza magát, csak társaságban akar lenni. A kettes is jót mondd egyébként.
2020. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ne vedd magadra, de te eszméletlenül rossz szülő vagy. Nagyon nagyon nagyon nagyon.
2020. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Próbálj bocsánatot kérni tőle a kommunikáció hiányáért, utána beszélj vele, hogy mit hogy lát és te mit hogy látsz.
2020. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
A környezete olyan.nem magatol talalja ki
2020. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Kínálgatod alkohollal, de bulizni nem mehet?
2020. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg pocsék szülő vagy már bocs, mikor menjen ha nem most? Mert ha nem akar valaki az más, az nem baj. De ha akar hadd menjen.
2020. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem a kislányod már, 17 évesen már tini, engedd el, ha nem engedsz ilyeneket úgyis kiskaput fog keresni.Jobban jársz, ha megegyeztek pár szabályba és elengeded.Különben egyértelműen felfogja rugni a mostani szabályokat és mellé le szarja a véleményed a későbbiekben.Erre ezt reagálod, másra mit fogsz?Ilyen kis dolgon fel ídegesíted magad, akkor ne lepődj meg, ha hazudozni fog majd.
2020. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!