Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek férfinak vagy...

Szerintetek férfinak vagy nőnek jobb lenni?

Figyelt kérdés

Szerintem nőnek lenni sokkal jobb, és könnyebb.


- Egy nőtől nem várják el hogy fizikailag erős legyen.

- Egy nő lehet érzékeny, és néha sírhat is.

- A nők normál esetben sokkal szebbek, és vonzóbbak.

- Egy nőnek nem kell keményen edzenie ahhoz hogy jó teste legyen.

- Egy nő minden hobbit, és szinte minden munkát csinálhat amit egy férfi.

- Egy nőnek, sokkal stílusosabb, változatosabb a ruhatára.

- Egy nő nyugodtan megölelheti a barátnőjeit.

- Egy nő lehet biszex anélkül hogy bárki elitélné.

- Egy nőnek nem kell a pénisz mérete miatt stresszelnie.

- Egy nőnek nem kell kezdeményeznie, udvarolnia.

- A nőket a férfiak randira viszik, és fizetik nekik a randit.

- Egy nőnek csak lazítania kell szexnél, amíg a férfi igyekszik kielégíteni.

- Egy jó nőnél számtalan jó pasi próbálkozik.

-Egy nő sokkal könnyebben talál szexpartnert.

- Egy jó nő sokkal több like-ot kap szociális médián mint bármelyik férfi.

- A nő nap egy hatalmas ünnep, és a férfiak elhalmozzák a nőket ajándékokkal, míg a férfi nap létezéséről szinte senki nem tud, és senkit nem érdekel.



2020. szept. 18. 15:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
77%

A nő menstruál.

A nő szül.

A nő kevesebb fizetést kap.

2020. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

- A menstruációt megadom, de kb. ez az egyetlen hátránya egy nőnek.

- Minden nő annyiszor szül ahányszor akar, és egy csomó nő van akik soha nem szülnek.

- A nők egyforma fizetést kapnak a férfiakkal. Ne tegyél úgy mintha az 1900-as években lennént.

2020. szept. 18. 15:28
 3/67 anonim ***** válasza:
82%

"Egy nőtől nem várják el hogy fizikailag erős legyen." Normális emberek között a férfitól sem.

"Egy nő lehet érzékeny, és néha sírhat is." Egy férfi is.

"A nők normál esetben sokkal szebbek, és vonzóbbak." Nyilván neked a nők vonzók, egy nőnek pedig egy férfi lesz az. Ugyanolyan arányban vannak vonzó emberek mindkét nemben.

"Egy nőnek nem kell keményen edzenie ahhoz hogy jó teste legyen." Dehogynem, néhány szerencsés genetikájú ember kivételével mindenkinek oda kell figyelnie a táplálkozásra és a mozgásra, ha jó testet akar.

"Egy nő minden hobbit, és szinte minden munkát csinálhat amit egy férfi." Egy férfi is csinálhat mindent, amit egy nő, sem a hobbik, sem a munka nincsenek nemhez kötve. Ismerek olyan férfit, aki szeret horgolni és nem, nem meleg, nagy baráti köre van, szeretik az emberek. Senki se cseszegeti azért, mert "női" hobbija van.

"Egy nőnek, sokkal stílusosabb, változatosabb a ruhatára." Baromság. Férfi is lehet stílusos és nő is lehet trampli, ez is csak egyénfüggő.

"Egy nő nyugodtan megölelheti a barátnőjeit." Egy férfi is megölelheti a barátait, legalábbis értelmes emberek között.

"Egy nő lehet biszex anélkül hogy bárki elitélné." Sokan el fogják ítélni a nőt is, sokan nem fogják elítélni a férfit sem.

"Egy nőnek nem kell a pénisz mérete miatt stresszelnie." Egy férfinak sem, ez a ti hülyeségetek.

"Egy nőnek nem kell kezdeményeznie, udvarolnia." Normális esetben kölcsönösség van ilyen helyzetben és normális férfi nem hajtja a jégkirálynőket.

"A nőket a férfiak randira viszik, és fizetik nekik a randit. Normális esetben itt is kölcsönösség elve működik és mindenki egyenlően tesz bele.

"Egy nőnek csak lazítania kell szexnél, amíg a férfi igyekszik kielégíteni." Normális esetben a nő is odateszi magát, amelyik leragad egy fadarab szintén, azt úgyis elhagyják vagy megcsalják.

"Egy jó nőnél számtalan jó pasi próbálkozik." Egy jó férfinál pedig számtalan jó nő, 1-1.

"Egy nő sokkal könnyebben talál szexpartnert." Na és ki az a szexpartner? Egy férfi. Egyébként sok nő nyitott szexpartnerre, külön társkeresők is vannak alkalmi kapcsolatokra.

"Egy jó nő sokkal több like-ot kap szociális médián mint bármelyik férfi." Mivel a közösségi médiás lájkok csak üres és felszínes emberek számára mérvadó, így ez normális embernél nem szempont.

Mindkét nemnek megvannak a pozitív és negatív oldalai is, de ha szeretnél még pár frusztrált általánosítást ideböfögni, akkor hajrá.

2020. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
76%

A nőket sokszor lenézik, nem veszik komolyan pl. munkahelyen.

Hiába vagy nő, akkor se elfogadott, hogy sírj nyilvános helyen, munkahelyen.

Sok család még mindig úgy él, hogy az van, amit a férj mond, nőnek kuss a neve. De főzzön, mosson, takarítson, intézzen el minden a gyerekek körül. Úgy hogy ugyanúgy dolgozik,mint a férj.

Én egyébként szeretek nő lenni, mert az vagyok. Ha férfi lennék, akkor gondolom, az lenne a jó.

Nem a nemtől függ, hogy milyen élete van vkinek, hanem a személyiségétől és a körülményeitől.

2020. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg férfinak lenni sokkal jobb.

Sorba megyek az érveiden.

- az elsővel egyetértek, de cserébe millió más elvárás van

- intelligens ember nem nem alapján fogadja el az érzékenységet és az érzelmek kimutatását, a többi meg amúgy sem számít

- ezt így nem lehet kijelenteni, mert ennyi erővel én is kijelenthetem hogy a férfiak sokkal szebbek és vonzóbbak, mert nekem nőként egyáltalán nem jönnek be a nők. Az állatvilágban is mindig a hím a szebb, díszesebb.

- ez talán a legnagyobb baromság az érvek között. Nézz körül hogy mennyi rossz alakú, meg elhízott nő van, az a kevés akinek jó a teste, tesz is érte

- tévedtem, ez a legnagyobb baromság a listában. Pont hogy egy nő van korlátozva a munkák és a hobbik között, mert egyszerűen sok mindenre nem elég erős a női teste. Pl nekem a kamionozás az álmom, de nem lennék képes rá. Sok helyre meg nem vesznek fel nőket, mert nem veszik őket komolyan. Nem nézik ki belőlük hogy képesek lennének elvégezni a feladataikat.

- a férfiaknak is ugyanolyan stílusos és változatos ruhatár elérhető, csak a többség nem él a lehetőséggel

- a férfi is nyugodtan megölelheti a barátait, csak a legtöbbnek nincs rá igénye. Mondjuk nekem sincs igényem nőként hogy a barátnőimet ölelgessem.

- egy férfi is lehet biszex és ugyanúgy lesznek akik mindkét nem esetében elítélik a biszexualitást

- nem, egy nőnek a melle és a feneke mérete miatt kell folyamatosan stresszelnie. És míg a férfiak saját maguknak generálják a péniszméret problémát, mert csakis ők pörögnek rajta, addig egy nőt állandóan nyílt beszólogatások és megaláztatások érik ha valamije túl nagy vagy túl kicsi

- ez igaz

- nem feltétlenül. Én pl soha nem engedtem hogy egy pasi fizessen nekem, rosszul érezném magam tőle

- egy nő szex közben nagyon nehezen tud ellazulni mert teli van a feje a saját önbizalomhiányával, azon kattog hogy elég jó-e a pasinak, vagy vajon mit gondol erről vagy amarról ha meglátja

- igaz, de a legtöbb nő csak átlagos, ugyanúgy küzdenie kell azért hogy legyen valakije

- ez is igaz, viszont a nők többségének pont nem szexpartnerre van szüksége, hanem érzelmekre, stabil, biztonságos kapcsolatra. Ezt nem róhatod fel nekik mert ez olyan mintha te mondjuk nem akarnál gyereket és emiatt folyamatosan a védekezéssel kéne macerázni, és valaki akinek minden álma egy gyerek, de nem lehet neki, ezt felróná neked hogy neked bezzeg milyen jó hogy lehet. Ha nem akarsz akkor te ezt nem jóként éled meg hanem nyűgként.

- ez meg aztán egy normális értékrenddel bíró felnőtt embert egyáltalán nem izgat hogy mi van a virtuális világban... Kit érdekelnek a like-ok? Attól ézred magad valakinek, abban méred az értékedet?

- egyetlen nap az évben, sokan nem is tartják. Én soha semmit nem kaptam nőnapra senkitől, de nem bánt, nem fontos.


És akkor mindezek után még hozzátenném hogy a férfiaknak nem kell menstruálni, görcsölni, nem kell órákat készülődni hogy megfeleljenek a tárdasalom elvárásainak, nem macera a pisi mert egy fánál is könnyedén meg tudják oldani, nem fáj a szüzesség elvesztése, nem kell átélni a szülés fájdalmait, úgy lehet gyerekük hogy nem kell szenvedniük érte, és még sorolhatnám. Egy barátnőmmel egyszer összeírtunk 100 pontot hogy miért jobb a férfiaknak, de régen volt, már nem tudom hol van az a papír.

2020. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
86%

Mindkettőnek megvan az előnye."Egy nőnek nem kell keményen edzenie ahhoz hogy jó teste legyen." Ez meg nem igaz mindenkire, férfiak között is van olyan akinek szerintem jó teste van és nem edz.(Persze kinek mi a jó test.)Lehet, hogy nekünk több ruha opciónk van, de sokkal fontosabb a ruha mint gondolnád.Régebben egyáltalán nem törődtem a ruháimmal, miután rendesen figyeltem oda mindenre, akkor sokkal többen érdeklődtek felém.

"- Egy jó nőnél számtalan jó pasi próbálkozik.


-Egy nő sokkal könnyebben talál szexpartnert."

Persze, trófeának jó.


"Egy nő lehet biszex anélkül hogy bárki elitélné."

Na igen, kellemes a heteró pasiktól a fetisizálással, a heteró nők pedig szerintem zárkózottabbak lesznek miután megtudják.

"- Egy nőnek nem kell kezdeményeznie, udvarolnia."

Itt elfelejtetted írni, hogy egy jó kinézetűnek.

"- Egy nő nyugodtan megölelheti a barátnőjeit."

Ezért amúgy sajnálom a pasikat.

2020. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
69%

Nincs jobb. Mindkettő egyaránt jó.

Legszivesebben végig mennék az összes hülyeségeden, de csak egyet kiragadok belőlük, hogy lásd mennyire ostoba vagy.


A nők megölelhetik egymást. Miért ha férfiak ölelkeznek leszakad a kezük? Foglalkozz önismerettel, fingod sincs hogyan működik a világ.

2020. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
#3 Nyugodtan elmehetnél ügyvédnőnek. Amiket felsoroltam mind sztereotipiák, és nagy átlagban egyértelműen a nők előnye. Nem értem miért nehéz nőként belátni az igazságot, és örülni a számtalan előnynek. Most őszintén, mit veszitettél vele hogy nem férfinak születtél? Elmondom neked, semmit.
2020. szept. 18. 15:47
 9/67 anonim ***** válasza:
57%

Így 12 hetes terhesen, mikor naponta 5x hányom ki a lelkem, hangulatingadozásaim vannak, van, hogy bárhol és bármikor el tudnék aludni, érzem, hogy feszít a méhem, ahogy lassan tágul, és látom, ahogy nő a pocak, irigylem a férjem, hogy nem megy keresztül ezeken. És minden tisztelem az övé, hogy elviseli a kirohanásaimat és a munka mellett is nagyon sokat segít itthon.

De nagyjából a #6-ossal értek egyet. Van, amit irigylek a pasikban, van, aminek örülök, hogy nőként részem van benne

2020. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Mégvalami. Egy gazdag férfi megismerhet egy szegény nőt, és megváltoztathatja az életét, de egy gazdag nő még a közelébe se menne egy szegény férfinak.
2020. szept. 18. 15:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!