Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltékenység?betegség?

Féltékenység?betegség?

Figyelt kérdés
sziasztok lenne egy kérdésem, párkapcsolatban elek kb 9 hónapja, az elején szépen indult minden .ő volt az a férfi akire mindig is vártam. Mi ez előtt is barátok voltunk extrákkal, a legjobb tulajdonsága az volt ,hogy soha nem vert át vagy amitott olyasvalamivel ami nincs ,mióta együtt élünk nagyon féltékeny vagyok ,folyamatosan ellenőrzöm Facebook, watsapp üzenetek minden .ennek tetejében annyira belemerultem a gondolkodásba,hogy azt hiszem hogy koze van a baratnomhoz aki a párom legjobb barátjának a menyasszonya, ugye mint mindennek ennek a felmerulo gondolatnak is van oka a barátnőm túlságosan kíváncsi mindig érdekli mi van a.parommal ha orvoshoz ha elutazunk, folyamatosan érdeklődik. Minden nap egyszerre watsappoznak, messengereznek.es en mar mindent megprobaltam hogy lebuktassam őket, de nem sikerült, nem tudom hogy egy féltékeny ember milyen szinten képes bemeselni magának a dolgokat ,de nem tudom elődönteni, hogy valósak a dolgok vagy csak én próbálok mindenbe ilyen dolgot látni, és mindenekozben elfelejtek boldog lenni mert mindig ezen töprengek

2020. szept. 22. 18:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer lesd le a kódját, és nézz bele a telefonjába. Ha nem csal meg, akkor meg hagyd ezt abba, mert akkor veled van a baj.

Amúgy valószínűleg valami olyasmi áll a háttérben, hogy nem vagy megelégedve magaddal, vagy tudod, hogy nem tudsz mindent (nyilván nem anyagi...) megadni a párodnak. De ez így nem állapot, igazából a legjobb az lenne, ha rákérdeznél, vagy valahogy kiderítenéd az igazat, ha meg hülyeség, akkor leállnál, mert így nem fog működni a kapcsolatotok.

2020. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A kódját tudom ,es tudja hogy tudom.es meg e mellett sok mást is megtettem hogy rajojjek mi az igaz és mindig megfogadtam magamnak na most meg ezt meglesem es annyi befejeztem.rakerdeztem a válasz az volt a legjobb barátom menyasszonya, soha nem kellene de még akkor se ha nem lenne es elkezte a nő negatív tulajdonságait sorolni.
2020. szept. 22. 19:19
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgösen fordulj pszichológushoz, mert ez nagyon beteges dolog, amit csinálsz! Ennek csak az lesz a vége, hogy tönkreteszed vele a kapcsolatotokat!
2020. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Sőt még a telefonomat is itt hagytam hangfelvételen
2020. szept. 22. 19:20
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg állj le, és beszélj erről orvossal, mert nem okés.
2020. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy beteges de mi lehet az oka ? A barátom se mutat sok érdeklődést de az intimitás iránt se ugy igazán a mindennapokban.valami ki kellet váltsa ezt
2020. szept. 22. 20:43
 7/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az idegeire mégy a féltékenykedéssel és emiatt nincs kedve semmire.
2020. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az elejen nem voltam ennyire féltékeny, és miután többször vissza utasított azután jött.
2020. szept. 22. 20:46
 9/28 anonim ***** válasza:
Szexuálisan vissza utasít téged? Beszéljétek már meg, hogy miért van, mert mi nem tudunk nektek megoldást nyújtani... Kérdezz rá nála, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát...
2020. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem en már mindent, tudom hogy nem normális dolog ez a viselkedés de az normális hogy a barátnőm kikapja a párom kezéből a telefont és tudva a kódját vissza válaszol a nevebe ?vagy ha egy társaságba vagyunk mikor.nekunk jo kedvünk van ő mindig morcos.es mindent kitalál amiért megharagudott rám.
2020. szept. 23. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!